Sady príborov


Súprava príborov Trend (60 dielov)

Súprava príborov Trend (60 dielov)

Sada príborov z nerezovej ocele obsahuje 60 dielov až pre 12 osôb. Príbory sú univerzálne pre akúkoľvek jedáleň...Sada príborov (60 dielov) Basic

Sada príborov (60 dielov) Basic

Veľká sada jedálenských príborov z nerezovej ocele obsahuje celkom 60 dielov až pre 12 osôb. Kvalitné spracovanie a jednoduché univerzálne tvary sú elegantné a nadčasové pre každú jedáleň...Súprava príborov Alpha (60 dielov)

Súprava príborov Alpha (60 dielov)

Veľká sada jedálenských príborov v klasickom dizajne, obsahuje celkom 60 dielov, až pre 12 osôb. Jednoduchý dizajn, dopĺňa kvalitné spracovanie...Sada príborov Level (30 dielov)

Sada príborov Level (30 dielov)

Sada príborov z nerezovej ocele obsahuje 30 dielov až pre 6 osôb. Príbory sú univerzálne pre akúkoľvek jedáleň...Súprava príborov Level (60 dílů)

Súprava príborov Level (60 dílů)

Sada príborov z nerezovej ocele obsahuje 60 dielov až pre 12 osôb. Príbory sú univerzálne pre akúkoľvek jedáleň...Sada príborov Pearl (24 dielov)

Sada príborov Pearl (24 dielov)

Moderná 24-dielna sada príborov z nehrdzavejúcej ocele, ktorá kombinuje lesklý a matný povrch...Súprava príborov Pepino (30 dielov)

Súprava príborov Pepino (30 dielov)

30-dielna sada jedálenských príborov z nerezovej ocele až pre 6 osôb. Oceníte vysoko kvalitné spracovanie a nadčasový dizajn...


Sady príborov 5 (100%) 30 x hodnotené

Kategória sady priborov obsahuje 7 produktov z výberu internetových obchodov.


SOCIÁL MÉDIÁ
facebook youtube
Vyberajte si: sady príborov a porovnávajte ceny z internetových obchodov.
© 2022 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt