Červeno-fialový relaxačný masážny matrac Linda Vrňáková Bubbles 110 × 200 cm

Červeno-fialový relaxačný masážny matrac Linda Vrňáková Bubbles 110 × 200 cm

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Nábytok
Dodavateľ:Linda Vrňáková
Cena:999.00 €
Cena bez DPH:832.5 €
Dostupnosť:skladom
Červeno-fialový relaxačný masážny matrac Linda Vrňáková Bubbles 110 × 200 cm 4,5 (90%) 36 x hodnotené

Relaxujte zdravo aj štýlovo
Česká dizajnérka Linda Vrňáková dokázala šikovne spojiť príjemné s užitočným, dôkazom čoho sú aj relaxačné matrace z kolekcie Bubbles vyplnené certifikovanými masážnymi loptičkami.

Práve tieto certifikované loptičky určené na českú rehabilitačnú metódu umožnia vášmu telu dokonalé uvoľnenie, relaxáciu a ich príjemná masáž pomôže k aktivácii vašich svalov

Všetka výroba kúskov od Lindy Vrňákovej navyše prebieha v Slovenskej republike, pričom všetky použité materiály pochádzajú z Európy.

O dizajnérke: Táto mladá a úspešná česká dizajnérka je živým dôkazom fenoménu slovenských zlatých ručičiek. Linda navrhuje pod svojou značkou LIV, kde nájdete aj sedacie vankúšiky, relaxačné ležadlo či závesné relaxačné kreslo swing. Tieto kúsky pomôžu vniesť pokoj do vašej duše aj odpočinok pre vaše telo. Ale zároveň sa stanú skutočnou ozdobou vášho interiéru ♥

    Doporučujeme sedacie vaky a vrecia. V tejto kategórii: kategórie | nábytok | sedací nábytok sa nachádza Červeno-fialový relaxačný masážny matrac linda vrňáková bubbles 110 × 200 cm!
    © 2023 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt