Antikoro ocieľka zo špeciálne kovanej antikoro ocele WMF Gourmet dĺžka 23 cm

Antikoro ocieľka zo špeciálne kovanej antikoro ocele WMF Gourmet dĺžka 23 cm

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Kuchyňa a jedáleň
Cena:76.90 €
Cena bez DPH:64.08 €
Dostupnosť:skladom
Antikoro ocieľka zo špeciálne kovanej antikoro ocele WMF Gourmet dĺžka 23 cm 4,5 (90%) 35 x hodnotené

Nože, sekáče, ocieľky... skrátka všetko, čo patrí do základného vybavenia kuchyne, nájdete u nemeckej prémiovej značky WMF. Na všetky nože bola použitá kvalitná nožiarska oceľ, ktorá sa vyznačuje veľkou odolnosťou a dlhou životnosťou. WMF ako záruka tej najvyššej kvality: ✓ Má dlhoročnú tradíciu viac ako 160 rokov. ✓ Nemecká precíznosť a najmodernejšie technológie tvoria dokonalú symbiózu, pre ktorú WMF tak milujeme. ✓ Vyrába riad a kuchynské spotrebiče z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ktoré sa často dedia z generácie na generáciu. ✓ Značka myslí aj na jednoduchú starostlivosť a údržbu, a tak sa snaží, aby väčšina produktov bola aspoň čiastočne vhodná do umývačky riadu. ✓ Ich antikoro hrnce sú slávne po celom svete. Milujú ich svetoznámi kuchári aj amatérski nadšenci.


 • Sada 5 kuchynských nástrojov Bambum
  Sada 5 kuchynských nástrojov Bambum

  Značka Bambum sa chopila kuchynských doplnkov po svojom a na scénu prichádza s takými kúskami, ktoré zaujmú nielen vysokou praktickosťou. Ich hlavnou..

  14.00 €  Doporučujeme kuchynské náčinie. V tejto kategórii: kategórie | kuchyňa a jedáleň | kuchynské pomôcky a náčinie sa nachádza antikoro!
  © 2022 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt