Antikoro kuchynské nôžnice WMF Profi Plus

Antikoro kuchynské nôžnice WMF Profi Plus

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Kuchyňa a jedáleň
Cena:78.00 €
Cena bez DPH:65 €
Dostupnosť:skladom
Antikoro kuchynské nôžnice WMF Profi Plus 4,5 (90%) 28 x hodnotené

Ukladanie potravín a starostlivosť o bylinky patria ku každodennému fungovaniu života v kuchyni. Nenechajte sa vykoľajiť nedostatočným vybavením. Praktické chlebníky, dózy i ručné nástroje vám uľahčia prípravu a skladovanie potravín. WMF ako záruka tej najvyššej kvality: ✓ Má dlhoročnú tradíciu viac ako 160 rokov. ✓ Nemecká precíznosť a najmodernejšie technológie tvoria dokonalú symbiózu, pre ktorú WMF tak milujeme. ✓ Vyrába riad a kuchynské spotrebiče z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ktoré sa často dedia z generácie na generáciu. ✓ Značka myslí aj na jednoduchú starostlivosť a údržbu, a tak sa snaží, aby väčšina produktov bola aspoň čiastočne vhodná do umývačky riadu. ✓ Ich antikoro hrnce sú slávne po celom svete. Milujú ich svetoznámi kuchári aj amatérski nadšenci.


 • Multifunkčný krájač JOCCA
  Multifunkčný krájač JOCCA

  Vylaďte si kuchyňu do absolútnej dokonalosti! Doplnky Jocca sa vyznačujú vysokou kvalitou, oku lahodiacim dizajnom a praktickosťou, ktorá k vareniu..

  12.00 €  Doporučujeme kuchynské krájače. V tejto kategórii: kategórie | kuchyňa a jedáleň | kuchynské pomôcky a náčinie sa nachádza antikoro kuchynské nôžnice wmf profi plus!
  © 2021 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt