Béžová nádoba na kompost Joseph Joseph Compo

Béžová nádoba na kompost Joseph Joseph Compo

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Bytové doplnky
Dodavateľ:Joseph Joseph
Cena:45.00 €
Cena bez DPH:37.5 €
Dostupnosť:skladom
Béžová nádoba na kompost Joseph Joseph Compo 5 (100%) 25 x hodnotené

Šikovné riešenie pre všetkých, čo žijú v byte a nemajú možnosť kompostovať alebo inak "triediť" živočíšny odpad od zmesového. Táto nádoba na kompost od britskej značky Joseph Joseph má ideálne rozmery, takže nezaberie príliš veľa miesta na pracovnej doske. Vďaka ventilačným otvorom obsah dýcha, ale nešíri sa z neho zápach a tiež je neprístupný muškám a inému hmyzu.


 • Bielo-oranžovy kompostér Addis Caddy 25 l
  Bielo-oranžovy kompostér Addis Caddy 25 l

  Vyrobte si doma svoj kompost. Bio odpad z varenia nevyjde nazmar a vy urobíte zase ďalší krôčik k šetreniu životného prostredia. Britská značka Addis je..

  12.00 €
 • Kôš na PET fľaše Wenko
  Kôš na PET fľaše Wenko

  Potrpíte si na krásnu a upratanú kuchyňu? Ak áno, máme pre vás perfektné riešenie. Značka Wenko prináša malých aj veľkých pomocníkov, ktorí vám..

  20.00 €
 • Odpadkový kôš Mauro Ferretti Fifth Avenue ⌀ 34 cm
  Odpadkový kôš Mauro Ferretti Fifth Avenue ⌀ 34 cm

  Domov je odrazom nášho ducha. Vyjadruje nielen náš postoj k praktickým povinnostiam, ale môže tiež vystihnúť náš zmysel pre humor, radosť zo života..

  163.00 €
 • Biely odpadkový kôš Wenko Leman 3 l
  Biely odpadkový kôš Wenko Leman 3 l

  Poriadok musí byť a je jedno či v kúpeľni, alebo kuchyni. Tento kôš ale hanbu neurobí, pretože má štýl. Nie je teda potrebné, aby ste ho ukrývali v..

  13.00 €
 • Biely kôš do kúpeľne Wenko Inca
  Biely kôš do kúpeľne Wenko Inca

  Prudko elegantná, rafinovaná a nadčasovo moderná, taká je nová kolekcia kúpeľňových doplnkov Wenko. Tie pristanú každej kúpeľni a povýšia ju z..

  17.00 €  Doporučujeme nádoby na kompostovateľný odpad. V tejto kategórii: kategórie | bytové doplnky | upratovanie | odpadkové koše sa nachádza béžová nádoba na kompost joseph joseph compo!
  © 2021 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt