Kolískový krájač na bylinky z antikoro ocele WMF

Kolískový krájač na bylinky z antikoro ocele WMF

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Kuchyňa a jedáleň
Cena:34.00 €
Cena bez DPH:28.33 €
Dostupnosť:skladom
Kolískový krájač na bylinky z antikoro ocele WMF 2,25 (45%) 29 x hodnotené

S kúskami od značky WMF je tvorenie v kuchyni vždy plné radosti. Či už túžite po kvalitnom kúsku riadu, ktorý vydrží roky, alebo hľadáte len drobnosť, ktorá vám chýba, spokojnosť bude na mieste. My sme si nemeckú kvalitu značky WMF zamilovali a veríme, že aj vám prirastie k srdcu. WMF ako záruka tej najvyššej kvality: ✓ Má dlhoročnú tradíciu viac ako 160 rokov. ✓ Nemecká precíznosť a najmodernejšie technológie tvoria dokonalú symbiózu, pre ktorú WMF tak milujeme. ✓ Vyrába riad a kuchynské spotrebiče z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ktoré sa často dedia z generácie na generáciu. ✓ Značka myslí aj na jednoduchú starostlivosť a údržbu, a tak sa snaží, aby väčšina produktov bola aspoň čiastočne vhodná do umývačky riadu. ✓ Ich antikoro hrnce sú slávne po celom svete. Milujú ich svetoznámi kuchári aj amatérski nadšenci.


 • Krájač na halušky Metaltex 40 × 9 cm
  Krájač na halušky Metaltex 40 × 9 cm

  Metaltex ponúka základné potreby a pomôcky pre domácich, začínajúcich i pokročilých kuchárov. Vaša kuchyňa by nebola kompletná bez tohto praktického..

  13.00 €  Doporučujeme kuchynské krájače. V tejto kategórii: kategórie | kuchyňa a jedáleň | kuchynské pomôcky a náčinie sa nachádza kolískový krájač na bylinky z antikoro ocele wmf!
  © 2021 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt