Ručný sivý pákový odšťavovač Kitchen Craft Living Nostalgia

Ručný sivý pákový odšťavovač Kitchen Craft Living Nostalgia

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Kuchyňa a jedáleň
Dodavateľ:Kitchen Craft
Cena:41.00 €
Cena bez DPH:34.17 €
Dostupnosť:skladom
Ručný sivý pákový odšťavovač Kitchen Craft Living Nostalgia 2,25 (45%) 22 x hodnotené

Jednoduchá, ale stále výrazná! Kolekcia Nostalgia svojim tvarmi a spracovaním odkazuje na klasické kuchyne našich starých mám. I tak má v sebe ale dar vyzerať moderne a aktuálne - bude sa hodiť i do minimalistických kuchýň. A v drevenej či klasickej kuchyni zas vyzerá prirodzene a krásne vintage. Odšťavňovač sa hodí na všetky citrusy, na ktoré páka vyvíj tlak 360 kg. Súčasťou je sitko, ktoré zachytí všeky semienka.


 • Ručný krémový pákový odšťavovač Kitchen Craft Living Nostalgia
  Ručný krémový pákový odšťavovač Kitchen Craft Living Nostalgia

  Jednoduchá, ale aj tak výrazná! Kolekcia Living Nostalgia svojimi tvarmi a spracovaním odkazuje na klasické kuchyne našich babičiek a prababičiek. Aj tak má..

  41.00 €
 • Antikoro lis na citrusy WMF Cromargan® Juice
  Antikoro lis na citrusy WMF Cromargan® Juice

  Dochucovanie je dôležitou súčasťou varenia. Či už je to drvené korenie, alebo pridanie octu či oleja. Aj malé dochutenie môže zmeniť pokrm od základu...

  45.00 €
 • Sivý odšťavovač so sitkom Joseph Joseph Catcher
  Sivý odšťavovač so sitkom Joseph Joseph Catcher

  Joseph Joseph opäť dokazuje, že aj v kuchyni sa dajú tvoriť geniálne a úplne pokrokové veci! A tak či milujete čerstvé šťavy z citrusov, vezmite si na..

  13.00 €
 • Multikrájač Westmark Dicer
  Multikrájač Westmark Dicer

  Uľahčite si prácu s pomocníkmi od Westmark. Táto nemecká značka pôsobí na trhu dlhšie ako 50 rokov a môžete si tak byť istí, že si domov pozvete..

  48.00 €
 • Antikoro strúhadlo na syr WMF Cromargan® Profi Plus
  Antikoro strúhadlo na syr WMF Cromargan® Profi Plus

  Príprava cestovín ľahko a rýchlo? Áno. Keď budete mať poruke tie správne pomôcky. Stavte na nemeckú kvalitu značky WMF, ktorá všetko vyrába z..

  28.00 €
 • Antikoro lis na cesnak Westmark
  Antikoro lis na cesnak Westmark

  Nehrdzavejúci riad je nesmrteľnou súčasťou akejkoľvek kuchyne. Nesmie chýbať ani v tej vašej. Doprajte si kvalitu za rozumnú cenu od Westmark. Značky s 50..

  17.00 €
 • Antikoro krájač na pizzu WMF Profi Plus
  Antikoro krájač na pizzu WMF Profi Plus

  Máte niekedy v kuchyni pocit, že nemáte tie správne potreby? Vybavte svoju linku pomocníkmi od WMF. Sú vytvorené len z tých najkvalitnejších materiálov a..

  28.00 €
 • Lis na cesnak Westmark Josie
  Lis na cesnak Westmark Josie

  Nemecká značka Westmark vie, ako uľahčiť prácu všetkým gazdinkám a kuchárom. Už vyše 50 rokov vyrába pomôcky do kuchyne, ktoré jednoducho uľahčia..

  14.00 €
 • Antikoro nôž na ananás WMF
  Antikoro nôž na ananás WMF

  Máte niekedy v kuchyni pocit, že nemáte tie správne potreby? Vybavte svoju linku pomocníkmi od WMF. Sú vytvorené len z tých najkvalitnejších materiálov a..

  34.00 €  Doporučujeme lisy a odšťavovače. V tejto kategórii: kategórie | kuchyňa a jedáleň | kuchynské pomôcky a náčinie | spracovanie ovocia a zeleniny sa nachádza ručný sivý pákový odšťavovač kitchen craft living nostalgia!
  © 2021 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt