Súprava strúhadla a pohára s klipom Kilner Grate

Súprava strúhadla a pohára s klipom Kilner Grate

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Kuchyňa a jedáleň
Dodavateľ:Kilner
Cena:13.00 €
Cena bez DPH:10.83 €
Dostupnosť:skladom
Súprava strúhadla a pohára s klipom Kilner Grate 4 (80%) 25 x hodnotené

Okrem klasických pohárov na zaváranie prináša Kilner aj mnoho praktických kúskov, ktoré rozšíria vaše obzory v oblasti domácej prípravy potravín a nápojov. Všetky výsledné dobroty môžete navyše uzatvoriť do pohárov Kilner a udržať ich tak dlhšie čerstvé. História značky Kilner začína v roku 1842 v Anglicku. John Kilner vytvára prvý pohár a fľašu, ktoré sú aj po 175 rokoch mimoriadne obľúbené nielen pre svoju kvalitu a praktickosť, ale aj pre dizajn. Pôvodné a najlepšie - to sú poháre Kilner! Objavte nielen poháre, ale aj doplnky od tejto veľmi sympatickej značky.


 • Luskáčik Antic Line Squirrel
  Luskáčik Antic Line Squirrel

  Dekorácie značky Antic Line sú závanom starých čias. Skrýva sa v nich kúzlo, ktoré dodáva dekoráciám pocit, akoby už zažili mnoho a mnoho príbehov..

  18.00 €
 • Sklenený odšťavovač na citrusy Antic Line Glassin
  Sklenený odšťavovač na citrusy Antic Line Glassin

  Viete, aký je francúzsky recept na kuchyňu snov? Delikátne vybrané farby, ktoré síce vyzerajú na prvý pohľad nenápadne, ale dokážu rozohrať nekonečný..

  21.00 €
 • Strúhadlo so zásobníkom Westmark Technicus
  Strúhadlo so zásobníkom Westmark Technicus

  Nakrájať, nastrúhať, namlieť. To všetko hravo zvládnete s nemeckou značkou Westmark, ktorá je zárukou kvality a tradície vo výrobe pomocníkov do..

  21.00 €  Doporučujeme spracovanie ovocia a zeleniny. V tejto kategórii: kategórie | kuchyňa a jedáleň | kuchynské pomôcky a náčinie sa nachádza súprava strúhadla a pohára s klipom kilner grate!
  © 2021 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt