Set vysávača na okná mopu a tyče LEIFHEIT Classic

Set vysávača na okná mopu a tyče LEIFHEIT Classic

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Bytové doplnky
Dodavateľ:LEIFHEIT
Cena:54.00 €
Cena bez DPH:45 €
Dostupnosť:skladom
Set vysávača na okná mopu a tyče LEIFHEIT Classic 2,75 (55%) 37 x hodnotené

Tiež patrí umývanie okien medzi vaše najmenej obľúbené práce? Čo tak si to uľahčiť a pozvať si tento čistič okien od spoločnosti LEIFHEIT, ktorý vám pomôže zanechať ich vyleštené a bez škvŕn. Okrem okien si 28 cm dlhá gumová stieracia lišta poradí aj so zrkadlami, sprchovými kútikmi a dlaždicami. Zatiaľ čo kompaktný dizajn tela zaručuje jednoduchú manipuláciu, veľký otvor nádrže zabezpečuje ľahké vyprázdňovanie a jednoduché čistenie. Na jedno nabitie potom vydrží približne 35 minút, o čom informuje zabudovaný snímač pohotovostného režimu. Súčasťou súpravy je aj obojstranný mop a 43 cm dlhá tyč na mopovanie, vďaka ktorej ľahko vyčistíte aj vysoké okná alebo zimné záhrady.


 • Mop na podlahu LEIFHEIT Easy Spray XL
  Mop na podlahu LEIFHEIT Easy Spray XL

  Aby bol váš domov žiarivo čistý, pomôžu vám čistiace nástroje LEIFHEIT. Jedným z nich je tento mop Easy Spray XL ideálny aj na veľmi citlivé..

  35.00 €  Doporučujeme vysávače na okná. V tejto kategórii: kategórie | bytové doplnky | upratovanie | upratovacie pomôcky sa nachádza set vysávača na okná mopu a tyče leifheit classic!
  © 2022 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt