Svetlý sivo-biely guľôčkový vlnený pelech pre domáce zvieratá Wooldot Ball Pet Basket 80 x 60 cm

Svetlý sivo-biely guľôčkový vlnený pelech pre domáce zvieratá Wooldot Ball Pet Basket 80 x 60 cm

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Bytové doplnky
Dodavateľ:Wooldot
Cena:309.00 €
Cena bez DPH:257.5 €
Dostupnosť:skladom
Svetlý sivo-biely guľôčkový vlnený pelech pre domáce zvieratá Wooldot Ball Pet Basket 80 x 60 cm 4,75 (95%) 27 x hodnotené

Unikátne pelechy pre psíkov i mačičky ponúka dánska značka Wooldot. Tento kvalitný fešák je z ručne spracovanej vlny z ďalekého Nepálu. Vybrať si ho navyše môžete z niekoľkých rôznych rozmerov. Na jeho výrobe sa podieľajú miestne nepálske ženy. Keďže ide o ručnú výrobu, každý kus je originál a môžu sa tak mierne líšiť od fotky. O značke: Wooldot je dánska značka, ktorá tvorí v spolupráci s Nepálom už od roku 2008. Majú vysokokvalitnú produkciu v hlavnom nepálskom meste Káthmandu, kde vyrába plstené koberce, vankúš na sedeniey, košíky, podtácky a ďalšie interiérové doplnky zo 100% vlny. Tradičné remeslo v kombinácii s funkčnou kvalitou dávajú značke možnosť vyrábať unikátne dizajnové produkty tvorené s láskou. Všetko totiž vzniká ručne. Milou zaujímavosťou, ktorá stojí za spomenutie, je podpora, ktorú značka dáva nepálskym ženám. Zamestnáva výhradne ich, čím im dáva šancu na kvalitný a nezávislý život.


 • Drevené kolky Legler Frog
  Drevené kolky Legler Frog

  Hračky Legler podporujú detskú fantáziu, zmysel pre detail a vývoj motoriky. Prenášajú deti do sveta, kde nič nie je nemožné, kde si môžu plniť sny,..

  14.00 €
 • Detský drevený skladací sušiak Legler Horse
  Detský drevený skladací sušiak Legler Horse

  Detské hry a hračky od nemeckej značky Legler sa snažia podporiť a vyvinúť detskú fantáziu, zmysel pre detail i funkčnú motoriku. Prenáša ich do sveta,..

  29.00 €  Doporučujeme doplnky pre domácich miláčikov. V tejto kategórii: kategórie | bytové doplnky sa nachádza svetlý sivo-biely guľôčkový vlnený pelech pre domáce zvieratá wooldot ball pet basket 80 x 60 cm!
  © 2021 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt