Šijací stroj Guzzanti GZ 118 biely

Šijací stroj Guzzanti GZ 118 biely

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:Guzzanti
Cena:215.99 €
Cena bez DPH:179.99 €
Dostupnosť:skladom
Šijací stroj Guzzanti GZ 118 biely 3,25 (65%) 23 x hodnotené

Šijací stroj je výborným pomocníkom v domácnosti, s jeho pomocou si ľahko opravíte poškodené odevy alebo ušijete nový kúsok do šatníka.Šijací stroj Guzzanti GZ 118 novej generácie s jednoduchou, intuitívnou obsluhou, bohato vybavený šijacími programami reflektujúcimi na požiadavky na moderné šitie.Vlastnosti: LED displej pre jednoduché nastavenie stehu 50 šijacích programov vertikálne kyvný chápač pre profesionálne presné šitie plynule nastaviteľná šírka (0 - 5 mm) a dĺžka (0 - 4 mm) stehu automatický navliekač nite vstavaný odrez nite jednoduchá výmena prítlačnej pätky 4-krokové šitie gombíkovej dierky možnosť šitia dvojihlou LED osvetlenie bohaté príslušenstvo záruka 5 rokov
 • Guzzanti GZ 115A šijací stroj
  Guzzanti GZ 115A šijací stroj

  Šijací stroj je výborným pomocníkom v domácnosti, s jeho pomocou si ľahko opravíte poškodené odevy alebo ušijete nový kúsok do šatníka. Šijací..

  131.99 €
 • Veritas JSB 21 šijací stroj Jeans
  Veritas JSB 21 šijací stroj Jeans

  Šijací stroj Veritas JSA21 Jeans je optimálny pomocník pre začiatočníkov aj pokročilých. Vďaka robustnej konštrukcii hravo zvládne ľahké aj ťažké..

  205.99 €
 • Veritas Šijací stroj Niki
  Veritas Šijací stroj Niki

  VERITAS Niki je tým pravým univerzálnym šijacím strojom s 23 šijacími programami, ktoré ho predurčujú na všestranné použitie. Jednotlivé programy..

  176.99 €
 • Veritas Šijací stroj Camille
  Veritas Šijací stroj Camille

  VERITAS Camille univerzálny šijací stroj pre vašu tvorivosť. Vybavený 32 šijacími programami sa VERITAS Camille radí k špičke medzi mechanickými..

  226.99 €
 • Veritas Šijací stroj Marie
  Veritas Šijací stroj Marie

  Šijací stroj Veritas Márie je vhodný pre domáce použitie, nielen pre začiatočníkov ale aj pokročilých, ktorí využijú šijací stroj pre jednoduché..

  139.99 €

Doporučujeme Šijacie stroje. V tejto kategórii: biela technika | malé spotrebiče sa nachádza Šijací stroj guzzanti gz 118 biely!
© 2021 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt