13-dielna sada hrncov HOME PROFI, Tescoma

13-dielna sada hrncov HOME PROFI, Tescoma

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Domácnosť
Dodavateľ:Tescoma
Cena:289.00 €
Cena bez DPH:240.83 €
Dostupnosť:skladom
13-dielna sada hrncov HOME PROFI, Tescoma 5 (100%) 28 x hodnotené

 Súprava riadu HOME PROFI je ideálna pre použitie v domácnostiach i profesionálnych kuchyniach - ako jediná obsahuje v sade praktický mliekovar! Riad HOME PROFI je vyrobený z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, vybavený extra silným sendvičovým dnom a masívnymi širokými úchytkami. 5 rokov záruka. Sada obsahuje: hrniec s pokrievkou 16 cm, 2 l hrniec s pokrievkou 20 cm, 4 l kastról s pokrievkou 24 cm, 5 l kastról s pokrievkou 20 cm, 3 l kastról s pokrievkou 16 cm, 1,5 l rajnicu 16 cm, 1,5 l rajnicu 14 cm, 1 l mliekovar s nálevkou /zobáčikom/ 14 cm, 1,8 l
 • Sada hrncov HOME PROFI, 9 dielov, Tescoma
  Sada hrncov HOME PROFI, 9 dielov, Tescoma

  Súprava riadu HOME PROFI je ideálna pre použitie v domácnostiach i profesionálnych kuchyniach. Riad HOME PROFI je vyrobený z prvotriednej nehrdzavejúcej..

  219.00 €
 • Tescoma nôž vykrajovací HOME PROFI 7 cm
  Tescoma nôž vykrajovací HOME PROFI 7 cm

  Tvarovaný a brúsený pre maximálny účinok pri použití. Čepeľ je vyrobená z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, ergonomická rukoväť z tvrdého odolného..

  5.60 €
 • Tescoma nôž univerzálny HOME PROFI 13 cm
  Tescoma nôž univerzálny HOME PROFI 13 cm

  Tvarovaný a brúsený pre maximálny účinok pri použití. Čepeľ je vyrobená z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, ergonomická rukoväť z tvrdého ..

  7.90 €
 • Tescoma nôž steakový HOME PROFI 13 cm
  Tescoma nôž steakový HOME PROFI 13 cm

  Tvarovaný a brúsený pre maximálny účinok pri použití. Čepeľ je vyrobená z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, ergonomická rukoväť z tvrdého ..

  6.90 €
 • Tescoma nôž na mäsové kapsy HOME PROFI 13 cm
  Tescoma nôž na mäsové kapsy HOME PROFI 13 cm

  Nôž s obojstrannou naostrenou špičkou čepele vynikajúci na prípravu mäsových káps, oddeľovanie chrupaviek a kostí, veľké špikovanie apod. Čepeľ je..

  8.10 €

Doporučujeme sady riadu. V tejto kategórii: dom a záhrada | domácnosť | doplnky do kuchyne | varenie sa nachádza 13-dielna sada hrncov home profi, tescoma!
© 2022 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt