BBS 3010 Elektrický sterilizátor BAYBY

BBS 3010 Elektrický sterilizátor BAYBY

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Starostlivosť o dieťa
Dodavateľ:Bayby
Cena:36.99 €
Cena bez DPH:30.83 €
Dostupnosť:skladom
BBS 3010 Elektrický sterilizátor BAYBY 3,75 (75%) 20 x hodnotené

Baktérie kompletne a rýchlo odstráni horúcou parou elektrický parný sterilizátor BAYBY BBS 3010. Dokonalá hygiena je základom pre zdravý vývoj novorodencov najmä v prvých týždňoch života. V rámci jedného 9 minútového cyklu vysterilizuje 6 akýchkoľvek dojčenských fliaš, alebo s použitím nadstavca 4 fľaše a cumlíky umiestnené na nadstavci.Prístroj zapnete jedným tlačidlom, ktorým sa rozsvieti svetielko na znamenie spustenia. Po dokončení cyklu sa prístroj automaticky vypne. Ak necháte zaklopené veko, sterilizované fľaštičkyv ňom vydržia až 24 hodín čisté. Pre vybratí ešte horúcich sterilizovaných fliaš či cumľov poslúžia praktické plastové kliešte. Aby ste nemuseli premýšľať o množstve doplnenej vody, výrobca sterilizátor vybavil šikovnou odmerkou.Všetky časti parného sterilizátora BAYBY BBS 3010 sú vyrobené z kvalitného plastu neobsahujúceho Bisfenol A. Vykurovacia doska z nerezovej ocele eliminuje vytvorenie vodného kameňa. Špeciálne vyvinutá vnútorná konštrukcia zabraňuje toku zvyškov mlieka na vykurovaciu dosku. Eliminácia znečistenia zaručuje väčšiu úplnosť a hygienickú čistotu sterilizačného procesu.
 • Richter Czech Pokladnička TS.3010
  Richter Czech Pokladnička TS.3010

  Praktická oceľová pokladnička nájde svoje využitie u vás doma aj v kancelárii. Majte svoje financie bezpečne uložené a chránené pred nechcenými..

  17.49 €
 • 59S X5 UVC LED univerzálny tyčový sterilizátor
  59S X5 UVC LED univerzálny tyčový sterilizátor

  Výkonný, prenosný ultrafialový UVC LED sterilizátor pre doplnkovú dezinfekciu doma i na cestách. Vhodné na dezinfekciu sedacej súpravy, hračiek,..

  90.99 €
 • 59S X1 UVC LED prenosný sterilizátor
  59S X1 UVC LED prenosný sterilizátor

  Prenosný ultrafialový sterilizátor pre doplnkovú sterilizáciu doma i na cestách. Dezinfikujte mobilný telefón, rúška, respirátory, hrebene a mnohé..

  41.99 €
 • 59S P55 UVC LED Bag sterilizátor
  59S P55 UVC LED Bag sterilizátor

  Náš najvýkonnejší UVC sterilizátor, mobilný, s vlastným zdrojom energie. Dezinfikujte mobilný telefón, rúška, respirátory, erotické pomôcky, zubné..

  61.99 €

Doporučujeme sterilizátory a ohrievače fliaš. V tejto kategórii: pre deti | starostlivosť o dieťa sa nachádza bbs 3010 elektrický sterilizátor bayby!
© 2021 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt