BERG TOYS BERG BUZZY NITRO

BERG TOYS BERG BUZZY NITRO

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Detské vozidlá
Dodavateľ:4HOME
Cena:157.99 €
Cena bez DPH:131.66 €
Dostupnosť:skladom
BERG TOYS BERG BUZZY NITRO 5 (100%) 28 x hodnotené

Fantastická šliapacia motokára BERG Buzzy - Nitro v dizajne off-road, je vhodná aj pre najmenších vodičov. Vďaka motokáre sa deti ľahko a rýchlo naučia šliapať. Najskôr sa môžu odrážať nohami od zeme a než sa nazdáte, budú mať nožičky na pedáloch.Super pružné a ľahké šliapanie vďaka guľôčkovým ložiskám. Krásne čierno-červené prevedenie je vhodné pre dievčatá i chlapcov. Kára je bezpečná a stabilná. 4 tiché kolesá s plochými pneumatikami EVA. Jazda je možná dopredu i dozadu. Volant a pedále môžu byť ovládané nezávisle na sebe. Nastaviteľná výška riadidiel a sedadla. Ľahko ovládateľná. Štvorkolka je určená pre deti vo veku od 2 do 5 rokov.
 • BERG TOYS BERG BUZZY NITRO
  BERG TOYS BERG BUZZY NITRO

  Fantastická šliapacia motokára BERG Buzzy - Nitro v dizajne off-road, je vhodná aj pre najmenších vodičov. Vďaka motokáre sa deti ľahko a rýchlo..

  157.99 €
 • Berg Buzzy - Bloom, sv.modrý s květy
  Berg Buzzy - Bloom, sv.modrý s květy

  Nádherná malá motokára BERG Buzzy - Bloom, ktorá očarí všetky malé vodičky. Farebné prevedenie je špeciálne určené pre malé dievčatá...

  169.99 €
 • BERG GO Odrážadlo a šlapadlo l 2v1, modrá
  BERG GO Odrážadlo a šlapadlo l 2v1, modrá

  Odrážadlo Berg Go 2v1 v nádhernom modrom prevedení je vhodné pre malé dievčatká i chlapcov od 10 mesiacov. Odrážadlo rastie s deťmi. Akonáhle si..

  105.49 €

Doporučujeme detské vozidlá. V tejto kategórii: detský tovar sa nachádza berg!
© 2022 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt