BERG TOYS BERG BUZZY NITRO

BERG TOYS BERG BUZZY NITRO

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Detské vozidlá
Dodavateľ:4HOME
Cena:157.99 €
Cena bez DPH:131.66 €
Dostupnosť:skladom
BERG TOYS BERG BUZZY NITRO 5 (100%) 28 x hodnotené

Fantastická šliapacia motokára BERG Buzzy - Nitro v dizajne off-road, je vhodná aj pre najmenších vodičov. Vďaka motokáre sa deti ľahko a rýchlo naučia šliapať. Najskôr sa môžu odrážať nohami od zeme a než sa nazdáte, budú mať nožičky na pedáloch.Super pružné a ľahké šliapanie vďaka guľôčkovým ložiskám. Krásne čierno-červené prevedenie je vhodné pre dievčatá i chlapcov. Kára je bezpečná a stabilná. 4 tiché kolesá s plochými pneumatikami EVA. Jazda je možná dopredu i dozadu. Volant a pedále môžu byť ovládané nezávisle na sebe. Nastaviteľná výška riadidiel a sedadla. Ľahko ovládateľná. Štvorkolka je určená pre deti vo veku od 2 do 5 rokov.
 • Berg Buzzy - Bloom, sv.modrý s květy
  Berg Buzzy - Bloom, sv.modrý s květy

  Nádherná malá motokára BERG Buzzy - Bloom, ktorá očarí všetky malé vodičky. Farebné prevedenie je špeciálne určené pre malé dievčatá...

  169.99 €
 • BERG GO Odrážadlo a šlapadlo l 2v1, modrá
  BERG GO Odrážadlo a šlapadlo l 2v1, modrá

  Odrážadlo Berg Go 2v1 v nádhernom modrom prevedení je vhodné pre malé dievčatká i chlapcov od 10 mesiacov. Odrážadlo rastie s deťmi. Akonáhle si..

  105.49 €
 • Wood Toys Drevená veža Jenga, farebná
  Wood Toys Drevená veža Jenga, farebná

  Z veže, postavenej z drevených kociek, sa postupne kocky vyťahujú a skladajú sa na vrchol veže kým celá veža nespadne. Balenie obsahuje 48 ks kociek + 2..

  8.99 €
 • Buddy Toys BGP 2013 Kufrík salón krásy
  Buddy Toys BGP 2013 Kufrík salón krásy

  Každá malá princezná bude nadšená z tohto kufríka, v ktorom sa skrýva kozmetický a kadernícky salón s všemožným príslušenstvom, ako je fén,..

  12.49 €
 • Buddy Toys BOT 4311 Hojdačka KEYNU 3
  Buddy Toys BOT 4311 Hojdačka KEYNU 3

  Sada troch skvelých hojdačiek zaistí veľa zábavy všetkým deťom už od ich útleho veku. Hojdačky sú zavesené na kvalitnej a stabilnej kovovej..

  174.49 €
 • Rolly Toys Snežné boby Snow Max, červené
  Rolly Toys Snežné boby Snow Max, červené

  Skvelé boby nemeckej výroby vynikajú perfektným spracovaním, kovovými brzdami, pevným plastom a dobrou stabilitou. Deti s nimi v zime zažijú veľa..

  49.99 €
 • Buddy Toys BGP 2014 Kufrík doktor
  Buddy Toys BGP 2014 Kufrík doktor

  Hrajú si vaše deti radi na doktora a sestričku? Kúpte im tento skvelý kufrík so zdravotníckymi potrebami. Po skončení hrania ho ľahko zložíte, má aj..

  12.49 €
 • Rolly Toys sane Snow Cruiser Modrá
  Rolly Toys sane Snow Cruiser Modrá

  Robustný sane nemeckej výroby zaistia deťom na snehu veľa skvelej zábavy. Sane sú vyrobené z tvrdeného pevného plastu so skrytými kovovými lyžinami...

  57.99 €

Doporučujeme detské vozidlá. V tejto kategórii: detský tovar sa nachádza berg toys berg buzzy nitro!
© 2022 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt