Berlinger Haus Kuchynský robot digitálny Black Rose Collection

Berlinger Haus Kuchynský robot digitálny Black Rose Collection

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:Berlinger Haus
Cena:411.95 €
Cena bez DPH:343.29 €
Dostupnosť:skladom
Berlinger Haus Kuchynský robot digitálny Black Rose Collection 3 (60%) 35 x hodnotené

Najnovší model kuchynského robota BerlingerHaus je extrémne výkonný, kompaktný stroj s jednoduchou obsluhou a navyše dokonalým dizajnom. Vo svojej triede vyniká naozaj silným elektromotorom s extra silným výkonom 1200 W. Iste oceníte digitálny displej priamo na robote, na ktorom jednoducho prepínate rýchlosti a nastavujete čas miesenia, miešania i šľahania.Celonerezová misa s bohatým objemom až 5 litrov vám umožní hravo spracovať ešte viac surovín ako kedykoľvek predtým. Pritom si však robot zachoval svoje kompaktné rozmery, ladnú ergonomickú konštrukciu a skvele sa s ním na kuchynskej linke manipuluje. Osvedčená funkcia planetárneho miešania je už nevyhnutnou súčasťou všetkých kvalitnejších, moderných robotov. Tzn. že všetky nadstavce sa v mise pohybujú okolo svojej osi a navyše okolo osi prevodovky, vďaka tomu spracujú kompletne celý obsah misy aj v okrajoch a všetky suroviny sú tak dokonale premiešané.Hnetací aj miešací nadstavec majú nepriľnavý povrch. Vďaka ľubovoľnému prepínaniu až 6-tich rýchlostí s pulznou funkciou je tento kuchynský pomocník prispôsobený na rýchle šľahanie smotany aj jemnému mieseniu veľkého množstva ťažkého chlebového cesta. Celkovo je ovládanie veľmi jednoduché, výmena nadstavcov alebo vybratie či zaistenie misy sú otázkou pár sekúnd. Hnetacia misa je vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, preto sa nemusíte báť jej umývania v umývačke. V neposlednom rade sú nové roboty značky BerlingerHaus dokonalými dizajnovými kúskami v jedinečných metalických farbách, s ladnými krivkami a premyslenou konštrukciou.Vlastnosti: výkon: 1200 W kovové vnútorné prevody digitálne nastavenie rýchlosti a času na displeji 6 rýchlostných stupňov s pulzným spínačom hnetacia nehrdzavejúca misa s objemom 5 litrov priehľadný kryt hnetacej misy uľahčuje kontrolu obsahu súčasťou sú 3 rôzne nadstavce (hnetenie, šľahanie, miešanie) planetárne miešanie na spracovanie 100% obsahu misy bajonetový systém uchytenia nadstavcov umožní rýchle a jednoduché zostavenie sklápacie rameno bezpečnostná poistka nadstavcov stabilné protišmykové nohy jednoduchá obsluha a čistenie, misu navyše môže do umývačky riadu elegantný čierny matný povrch


 • Sencor STM 7876GD kuchynský robot
  Sencor STM 7876GD kuchynský robot

  Kúpte si multifunkčného pomocníka do vašej domácnosti. Sencor STM 7876GD je vybavený silným motorom, ktorý dokáže udržiavať nastavené otáčky aj..

  284.99 €  Doporučujeme kuchynské roboty. V tejto kategórii: biela technika | malé spotrebiče | kuchynské spotrebiče sa nachádza berlinger haus kuchynský robot digitálny black rose collection!
  © 2022 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt