Beurer BEU-BS55 kozmetické zrkadlo

Beurer BEU-BS55 kozmetické zrkadlo

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Kozmetika
Dodavateľ:Beurer
Cena:61.99 €
Cena bez DPH:51.66 €
Dostupnosť:skladom
Beurer BEU-BS55 kozmetické zrkadlo 5 (100%) 33 x hodnotené

Bez obojstranného kozmetického zrkadla Beurer BEU-BS55 sa nezaobíde žiadna žena. Otočné okrúhle stolné zrkadlo vyniká moderným dizajnom lesklej striebornej farby, vysoko kvalitným chrómovým povrchom a množstvom skvelých funkcií.Vlastnosti: skvelý pomocník pre každodennú starostlivosť o pleť normálne a sedemnásobné zväčšenie jasné LED svetlo s 18 žiarovkami plynulá regulácia stmievania automatické vypnutie po 15 minútach dotykový senzor - pohodlné ovládanie jednoduchým dotykom 2 otočné smery napájanie: 4x AAA batéria(súčasť balenia)Rozmery: 20,5 x 31,5 x 13,4 cm, priemer zrkadla 13 cmHmotnosť: cca 938 g (bez batérií)
 • Beurer BEU-OT20 digitálny ovulačný teplomer
  Beurer BEU-OT20 digitálny ovulačný teplomer

  Vďaka Beurer BEU-OT20 digitálnemu ovulačnému teplomeru môžete plánovať svoje rodičovstvo v súlade s prírodou. Teraz budete mať vaše plodné a..

  15.99 €
 • Beurer BEU-MS 01 mechanická osobná váha
  Beurer BEU-MS 01 mechanická osobná váha

  Mechanická váha BEURER MS 01 vyniká svojou kvalitou a jednoduchým používaním. Praktická váha, sa hodí pre každého, kto dbá o svoje zdravie, ktorého..

  17.99 €
 • Beurer BEU-HM55 digitálny vlhkomer a teplomer
  Beurer BEU-HM55 digitálny vlhkomer a teplomer

  Meteostanica Beurer BEU-HM55 vám umožní sledovať nielen teplotu doma a vonku, ale tiež aj mieru vzdušnej vlhkosti. Dlhodobo monitoruje stav a informuje vás..

  41.99 €
 • Beurer BEU-BY11DO detský teplomer Psík
  Beurer BEU-BY11DO detský teplomer Psík

  U rastúceho bábätka záleží naozaj na všetkom, u chorého to platí dvojnásobne. Meranie teploty vášho bábätka by malo byť čo najjednoduchšie,..

  9.99 €

Doporučujeme ostatné kozmetické pomôcky. V tejto kategórii: kozmetika a zdravie | kozmetika | dekoratívna kozmetika | kozmetické pomôcky sa nachádza beurer beu-bs55 kozmetické zrkadlo!
© 2022 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt