Beurer BEU-HM55 digitálny vlhkomer a teplomer

Beurer BEU-HM55 digitálny vlhkomer a teplomer

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Domácnosť
Dodavateľ:Beurer
Cena:47.49 €
Cena bez DPH:39.58 €
Dostupnosť:skladom
Beurer BEU-HM55 digitálny vlhkomer a teplomer 2,5 (50%) 29 x hodnotené

Meteostanica Beurer BEU-HM55 vám umožní sledovať nielen teplotu doma a vonku, ale tiež aj mieru vzdušnej vlhkosti. Dlhodobo monitoruje stav a informuje vás pomocou farebnej svetelnej indikácie.Praktický a užitočný pomocník pre každú domácnosť.Vlastnosti a špecifikácie: malý a elegantný vlhkomer zobrazuje teplotu, aktuálny čas a vlhkosť v miestnosti indikácia klímy podľa farby: zelená - dobrá kvalita ovzdušia, červená - zlá kvalita ovzdušia individuálne nastaviteľný rozsah teploty miestnosti a vlhkosti display Multiroom - niektoré jednotky môžu byť riadené prostredníctvom aplikácie voľba jednotiek: °C/°F napájanie: 2x 1,5 V AAA batéria (sú súčasťou balenia) kontrola stavu batérie možnosť upevnenia na stenu možnosť stiahnutia bezplatnej aplikácie pre dlhodobé monitorovanie kompatibilný s iOS 8.0 a Android 4.4 s technológiou Bluetooth® 4.0


 • Solight Digitálny teplomer TE09, biela
  Solight Digitálny teplomer TE09, biela

  Solight teplomer pre meranie vnútornej teploty od -9 °C do + 50 °C a vonkajšej teploty od -50 °C do + 70 °C. Pamäť minimálnych a maximálnych teplôt,..

  5.99 €
 • SOLIGHT TE44
  SOLIGHT TE44

  Solight bezdrôtový teplomer nemeria vnútornú teplotu od -9 ° C do + 50 ° C a vonkajšiu teplotu od -50 ° C do + 70 ° C. Má pamäť minimálnych a..

  10.49 €
 • Sencor SWS 1918 teplomer s hodinami, strieborná
  Sencor SWS 1918 teplomer s hodinami, strieborná

  Tento teplomer s LCD displejom s krátkodobým podsvietením meria vnútornú teplotu. Zobrazenie teploty je na stupnici °C alebo °F. Praktické sú hodiny s..

  12.49 €
 • Sencor SWS 15 B
  Sencor SWS 15 B

  Tento teplomer s LCD displejom s krátkodobým podsvietením meria vnútornú teplotu a vlhkosť. Zobrazenie teploty je na stupnici °C alebo °F. Zaznamenáva sa..

  10.49 €
 • Sencor SWS 25 WS
  Sencor SWS 25 WS

  Digitálna meteostanica s bezdrôtovým senzorom merania teploty zobrazuje vonkajšie a vnútorné teploty.Technické parametre: zobrazenie času 12/24 hodinový..

  14.49 €Doporučujeme kuchynské teplomery. V tejto kategórii: dom a záhrada | domácnosť | doplnky do kuchyne | kuchynské náčinia sa nachádza beurer beu-hm55 digitálny vlhkomer a teplomer!
© 2022 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt