Beurer BEU-IH26 inhalátor Kids

Beurer BEU-IH26 inhalátor Kids

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Zdravie
Dodavateľ:Beurer
Cena:98.90 €
Cena bez DPH:82.42 €
Dostupnosť:skladom
Beurer BEU-IH26 inhalátor Kids 3,75 (75%) 35 x hodnotené

Beurer IH26 inhalátor je určený pre deti na domácu liečbu horných i dolných dýchacích ciest, prechladnutia, astmy. Inhalátory sú zdravotnícke pomôcky, ktoré umožňujú rozptyľovanie vodnej pary či ukladanie rozprašovacích liekov v hlbších častiach dýchacieho systému, ako je napríklad pľúcne tkanivo. Priateľský detský design na spríjemnenie liečby. Príslušenstvo je umývateľné a dezinfikovateľné.Parametre: krátka doba inhalácie na liečbu horných a dolných dýchacích ciest, prechladnutia, astmy, chorôb dýchacích ciest rozsiahle príslušenstvo vhodné pre deti a dojčatá technológia stlačeného vzduchu veľmi jednoduché použitie úložná taška dezinfikovateľný vysoký podiel vdychovaných častíc nebulizačný výkon: cca 0,3 ml/minúta sieťové napájanie: 230 V; 50 Hz; 230 VA


 • Orava Inhalátorobličejová sauna FI-120 A
  Orava Inhalátorobličejová sauna FI-120 A

  Tvárová sauna a inhalátor v jednom. Stačí nabrať vodu, pridať vonnú arómu alebo bylinky, zapnúť a potom už si len vychutnávať ozdravnú saunu. Už..

  18.90 €
 • Beurer BEU-IH26 inhalátor Kids
  Beurer BEU-IH26 inhalátor Kids

  Beurer IH26 inhalátor je určený pre deti na domácu liečbu horných i dolných dýchacích ciest, prechladnutia, astmy. Inhalátory sú zdravotnícke..

  98.90 €
 • Orava FI-300 tvárová sauna
  Orava FI-300 tvárová sauna

  Zima dá pleti poriadne zabrať. Doprajte jej refresh vďaka tvárovej saune so zrkadlom a LED svetlom Orava FI-300! Inhalácia má priaznivý vplyv na zdravie -..

  60.90 €


 • Beurer BEU-BY11FR detský teplomer Žabka
  Beurer BEU-BY11FR detský teplomer Žabka

  U rastúceho bábätka záleží naozaj na všetkom, u chorého to platí dvojnásobne. Meranie teploty vášho bábätka by malo byť čo najjednoduchšie,..

  12.99 €
 • Beurer BEU-PO40 pulzný oxymeter
  Beurer BEU-PO40 pulzný oxymeter

  Prstový pulzný oxymeter Beurer PO 40 slúži na neinvazívne meranie saturácie hemoglobínu kyslíkom v arteriálnej časti krvného riečišťa (SpOh) a..

  56.90 €
 • Beurer BEU-MS 01 mechanická osobná váha
  Beurer BEU-MS 01 mechanická osobná váha

  Mechanická váha BEURER MS 01 vyniká svojou kvalitou a jednoduchým používaním. Praktická váha, sa hodí pre každého, kto dbá o svoje zdravie, ktorého..

  24.99 €
 • Beurer BEU-BS55 kozmetické zrkadlo
  Beurer BEU-BS55 kozmetické zrkadlo

  Bez obojstranného kozmetického zrkadla Beurer BEU-BS55 sa nezaobíde žiadna žena. Otočné okrúhle stolné zrkadlo vyniká moderným dizajnom lesklej..

  41.90 €
 • Beurer BEU-HK25 vyhrievacia deka Grey
  Beurer BEU-HK25 vyhrievacia deka Grey

  Úžasná elektricky vyhrievaná deka sa skvele hodí nielen počas chladných zimných večerov. Nie je nad to, si po celom pracovnom dni zaliezť do vopred..

  36.90 €

Doporučujeme inhalátory. V tejto kategórii: kozmetika a zdravie | zdravie | prístroje sa nachádza beurer beu-ih26 inhalátor kids!
© 2022 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt