Beurer IL 50

Beurer IL 50

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:Beurer
Cena:81.49 €
Cena bez DPH:67.91 €
Dostupnosť:skladom
Beurer IL 50 4,25 (85%) 31 x hodnotené

Predstavte si, že dokážete rozohnať každé začínajúce prechladnutie alebo chrípku len tým, že si párkrát denne posvietite na hrudník a krk. Premeňte sen na realitu s kozmetickou a zdravotnou infralampou Beurer IL 50, ktorá je nutnosťou nielen pre všetkých, ktorých trápia dutiny v chladných ročných obdobiach. Skúste si prehriať dutiny Infralampou Beurer IL 50 a sami sa presvedčte, že druhý deň je po probléme s nádchou. Pomôžte si pri nachladnutí, problémoch s dýchacími cestami, od kožných neduhov a akné, bolestiach svalov, kĺbov, chrbta, krku, kolien aj brucha, prehrejte svaly pred masážou, zbavte sa stresu aj napätia skoro zázračnou Infralampou Beurer IL 50.Dovoľte teplu infračerveného svetla lampy Beurer IL 50 preniknúť hlboko do vášho tela, podporte prekrvenie zdravého aj poškodeného tkaniva a urýchlite procesy uzdravenia. Spoľahnite sa pri uvoľňovaní svalov aj napätia na certifikovanú lekársku stolnú Infralampu Beurer IL 50 so stopercentným blokovaním UV žiarenia. Využite výhody stabilnej a bezpečnej infračervenej lampy Beurer IL 50, ktorá aj napriek svojmu vysokému 300 W výkonu nepáli. Zabudnite na dlhé nahrievanie a nechajte sa ohromiť okamžitým nástupom plného výkonu, čo ocenia nielen netrpezliví detskí užívatelia.Nechajte sa okúzliť nielen ľúbivým moderným vzhľadom infračervenej lampy Beurer IL50 aj rýchlym pozitívnym účinkom na vaše zdravie. Sami si vyskúšajte, že je aj napriek väčším rozmerom veľmi príjemná, ľahká do ruky (váži len kilo a pol) a ovládanie hravo zvládne každý od väčších detí až po seniorov. Vyliečte všetky neduhy od akné dospievajúcich, cez bežnú chrípku až po problémy s pohybovým aparátom starších ľudí infračervenou lampou Beurer IL 50 so širokým ozařovacím poľom 30 x 40 centimetrov, s ktorým prehrejete skoro celý chrbát pohodlne naraz.Nahrejte si boľavý chrbát aj upchaté dutiny maximálne bezpečnou Infralampou Beurer IL 50 so stabilnou konštrukciou, ochranou proti prehriatiu a priebežným chladením. Objavte aj ďalšie vychytávky univerzálnej infračervenej lapmy Beurer IL 50 ako sú napríklad praktické držadlá na bokoch pre ľahkú manipuláciu alebo dostatočne dlhý dvojmetrový kábel s navíjaním.Vlastnosti: keramické infračervené sklo 100% blokovanie UV rozmer žiariacej plochy 30 x 40cm digitálny časovač 1 -15 minút s automatickým vypnutím plynulo nastaviteľný uhol náklonu aktívna ventilácia proti nadmernému zahrievaniu navíjanie kábla dlhšia životnosť lampy o cca 250% držadlá na bokoch pre ľahkú manipuláciu ochrana proti prehriatiu
 • Beurer MP 62 profesionálna sada pre manikúru a pedikúru
  Beurer MP 62 profesionálna sada pre manikúru a pedikúru

  Profesionálna sada na manikúru a pedikúru. Vlastnosti: profesionálna sada na manikúru a pedikúru, 2000 - 5400 otáčok za minútu, otáčky sa dajú plynule..

  101.99 €
 • Beurer olej VITALITY
  Beurer olej VITALITY

  Aróma oleja Vitality rozpustné vo vodě.Osvěžující vône z bergamontu, pomaranča a grapefruitu. 100% čisté prírodné organické oleje bez umelých..

  10.99 €
 • Beurer olej Relax
  Beurer olej Relax

  Aróma oleja Relax rozpustné vo vode. Osviežujúca vôňa z vanilky, pomaranča ylang ylang a benzoe. 100% čisté prírodné organické oleje bez umelých..

  11.29 €
 • Ohrievač detskej stravy BEURER BY 52
  Ohrievač detskej stravy BEURER BY 52

  Beurer BEU-BY52 digitálny ohrievač detskej stravy je ideálny pomocník pri príprave stravy pre vaše bábätko. Prístroj je vhodný pre všetky bežné..

  36.99 €
 • Beurer BEU-BY11FR detský teplomer Žabka
  Beurer BEU-BY11FR detský teplomer Žabka

  U rastúceho bábätka záleží naozaj na všetkom, u chorého to platí dvojnásobne. Meranie teploty vášho bábätka by malo byť čo najjednoduchšie,..

  9.99 €
 • Beurer LA 30
  Beurer LA 30

  Osviežovač vzduchu pre vo vode rozpustné aromatické oleje. fine-micro ultrazvuková atomizácia atomizácia so svetlom alebo bez osvetlenia pôsobivé..

  54.99 €

Doporučujeme horská slnka a infralampy. V tejto kategórii: biela technika | malé spotrebiče | starostlivosť o telo sa nachádza beurer il 50!
© 2022 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt