Bissell 20522 Spinwave Electric mop

Bissell 20522 Spinwave Electric mop

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Domácnosť
Dodavateľ:Bissell
Cena:196.99 €
Cena bez DPH:164.16 €
Dostupnosť:skladom
Bissell 20522 Spinwave Electric mop 5 (100%) 30 x hodnotené

Ste unavení z vytieranie podláh? BISSELL® SpinWave™ to urobí za vás. Je šetrný pre čistenie tvrdých podláh ako sú dlaždice, linoleum, vinyl a morené drevené podlahy. Tento univerzálny elektrický mop je dodávaný s párom jemných návlekov na mop pre každodenné čistenie a s párom hrubých podložiek, ktoré sa postarajú o odolnejšie nečistoty. Funguje na princípe rotácie, takže zníži námahu pri upratovaní podláh a zaistí, že vaše ruky a kolená zostanú čisté.Dôkladné čistenie tvrdých a dekoratívnych podláh je potreba vykonávať šetrne. Elektrický mop BISSELL® SpinWave™ má rýchlo sa točiace vankúšiky mopu, ktoré odstraňujú nečistoty bez toho, aby ovplyvnil krásu a životnosť morených drevených, kachľových alebo kamenných podláh. Pomocou dotykových ovládacích prvkov si môžete uvoľniť na podlahu presné množstvo vody, koľko práve potrebujete.Tento čistič tvrdých podláh si ľahko poradí s nečistotami a zároveň je šetrný k podlahám. Je bezpečný pre použitie na morené tvrdé podlahy a obsahuje sadu mäkkých návlekov na mop pre jemné čistenie tvrdých a drevených podláh.


  • Heidrun Lavór okrúhly 4 l, modrá
    Heidrun Lavór okrúhly 4 l, modrá

    Plastový lavór s objemom 4 l je vhodný pre všestranné použitie v domácnosti. Umývadlo je vyrobené z kvalitného PVC, je ľahko umývateľné a dobre sa..

    1.89 €Doporučujeme mopy a upratovacie súpravy. V tejto kategórii: dom a záhrada | domácnosť | Čistiace prostriedky pre domácnosť | upratovacie pomôcky sa nachádza bissell 20522 spinwave electric mop!
© 2021 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt