Bissell 20522 Spinwave Electric mop

Bissell 20522 Spinwave Electric mop

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Domácnosť
Dodavateľ:Bissell
Cena:196.99 €
Cena bez DPH:164.16 €
Dostupnosť:skladom
Bissell 20522 Spinwave Electric mop 2,5 (50%) 25 x hodnotené

Ste unavení z vytieranie podláh? BISSELL® SpinWave™ to urobí za vás. Je šetrný pre čistenie tvrdých podláh ako sú dlaždice, linoleum, vinyl a morené drevené podlahy. Tento univerzálny elektrický mop je dodávaný s párom jemných návlekov na mop pre každodenné čistenie a s párom hrubých podložiek, ktoré sa postarajú o odolnejšie nečistoty. Funguje na princípe rotácie, takže zníži námahu pri upratovaní podláh a zaistí, že vaše ruky a kolená zostanú čisté.Dôkladné čistenie tvrdých a dekoratívnych podláh je potreba vykonávať šetrne. Elektrický mop BISSELL® SpinWave™ má rýchlo sa točiace vankúšiky mopu, ktoré odstraňujú nečistoty bez toho, aby ovplyvnil krásu a životnosť morených drevených, kachľových alebo kamenných podláh. Pomocou dotykových ovládacích prvkov si môžete uvoľniť na podlahu presné množstvo vody, koľko práve potrebujete.Tento čistič tvrdých podláh si ľahko poradí s nečistotami a zároveň je šetrný k podlahám. Je bezpečný pre použitie na morené tvrdé podlahy a obsahuje sadu mäkkých návlekov na mop pre jemné čistenie tvrdých a drevených podláh.


 • Orion Lavór s ušami priemer: 56 cm
  Orion Lavór s ušami priemer: 56 cm

  Okrúhly lavór s úchytmi je vhodný pre všestranné použitie v domácnosti. Umývadlo je vyrobené z kvalitného PVC, je ľahko umývateľné a dobre sa..

  15.99 €
 • Orion Smaltované vedro Brown, 10 l
  Orion Smaltované vedro Brown, 10 l

  Praktické smaltované vedro, ktoré nájde využitie v každej domácnosti. Rozmer: vnútorný pr. 28 cm, vonkajší pr. 29 cm, v. 27,5 cm...

  18.99 €
 • TESCOMA Univerzálna teleskopická tyč ProfiMATE
  TESCOMA Univerzálna teleskopická tyč ProfiMATE

  Univerzálna teleskopická tyč s ľahkým a rýchlym nastavením dĺžky. Vhodné pre použitie so všetkými nadstavcami, prachovkami a stierkou ProfiMATE...

  7.99 €
 • CONCEPT 2v1 PERFECT CLEAN CP2000
  CONCEPT 2v1 PERFECT CLEAN CP2000

  Parný mop je vhodný na podlahy i do ruky - s vyberateľnou ručnou jednotkou so špeciálnymi koncovkami ho môžete použiť na každý typ povrchu. CP2000..

  97.99 €
 • Spontex Express systém COMPACT náhrada
  Spontex Express systém COMPACT náhrada

  Tento náhradný návlek k mopu Spontex Express Systém + Compact spoľahlivo zachytí všetky nečistoty a veľmi dobre absorbuje vlhkosť, preto je s ním..

  9.19 €Doporučujeme mopy a upratovacie súpravy. V tejto kategórii: dom a záhrada | domácnosť | Čistiace prostriedky pre domácnosť | upratovacie pomôcky sa nachádza bissell 20522 spinwave electric mop!
© 2021 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt