Brita FillEnjoy FUN 1,5 l fialová

Brita FillEnjoy FUN 1,5 l fialová

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:Brita
Cena:19.99 €
Cena bez DPH:16.66 €
Dostupnosť:skladom
Brita FillEnjoy FUN 1,5 l fialová 2,75 (55%) 19 x hodnotené

Zaistite sebe aj svojej rodine kvalitný pitný režim s praktickou kanvicou Brita Fill and Enjoy Fun. Kanvica vďaka vylepšenej unikátnej technológii znižuje tvrdosť vody, čistí od chlóru, vodného kameňa a ťažkých kovov. Takto upravená voda je vhodná pre deti každého veku. Filtrovaná voda je osviežujúca nielen studená, umožňuje plné rozvinutie arómy a chuti kávy alebo čaju, je ideálná pre zdravé varenie. Chráni spotrebiče pred usadzovaním vodného kameňa a predlžuje ich životnosť. Filtrácia je založená na rýdzo prírodnej technológii. Kanvicu môžete naplniť priamo z kohútika, má prepracovaný tvar, vďaka ktorému sa pohodlne vojde do dverí chladničky.Vlastnosti a špecifikácia:digitálny ukazovateľ životnosti filtra - presne postráži, kedy je čas na výmenufinančná úspora oproti balenej vode, šetrí životné prostrediekorpus filtra z BPA Free plastu - je určený pre trvalý kontakt s vodoufiltračná zmes vo vnútri filtra je tvorená iontomeničom v podobe živice a mikročasticami aktívneho uhlia, ktoré sú vyrobené zo škrupín kokosových orechov. Ďalej obsahuje inhibítor, ktorý zabraňuje vzniku a množeniu baktérií.celkový objem kanvice: 1,5 lobjem prefiltrovanej vody: 1,0 lkanvicu okrem veka možné umývať v umývačke riaduObsah balenia: filtračná kanvica Brita Fill & Enjoy Fun 1,5 l fialová a 1x filter Maxtra +


 • Fľaša filtračná BRITA FILLGO VITAL BLUE
  Fľaša filtračná BRITA FILLGO VITAL BLUE

  Zaistite sebe aj svojej rodine kvalitný pitný režim po celý deň s modernou a štýlovou fľašou Brita Fill & Go Vital, ktorá obsahuje vodný filter..

  16.49 €
 • Berlinger Haus Tyčový mixér Moonlight Edition
  Berlinger Haus Tyčový mixér Moonlight Edition

  Tento tyčový mixér nemeckej značky Berlinger Haus sa vyznačuje kvalitným spracovaním a vynikajúcim výkonom. Oceníte aj jeho elegantný dizajn,..

  45.99 €
 • Sencor SWK 1785BK varná kanvica, 1,7 l
  Sencor SWK 1785BK varná kanvica, 1,7 l

  Rýchlovarná kanvica s filtrom pre zachytenie nečistôt a obojstranným vodoznakom. Sklenená kanvica je elegantná a ľahko môžete kontrolovať množstvo..

  20.99 €
 • Vigan Mammoth Šnekový odšťavovač SO1 mini
  Vigan Mammoth Šnekový odšťavovač SO1 mini

  Vertikálny nízkootáčkový odšťavovač SO1 využíva systém pomalého šnekového odšťavovania, ktorý umožňuje získať maximum nutričných hodnôt,..

  49.99 €
 • Concept SM1000 stolný mixér COOK
  Concept SM1000 stolný mixér COOK

  Mixér na varenie COOK Multi Blender SM1000 vám ušetrí veľa času v kuchyni. Ide o univerzálneho pomocníka, ktorý okrem mixovania disponuje navyše..

  166.69 €
 • Orava HR 108
  Orava HR 108

  Hriankovač na 4 hrianky so 6 teplotnými stupňami opekania. Tlačidlo Stop pre okamžité ukončenie opekania. Samozrejmosťou je vyberateľný zásobník na..

  21.99 €
 • BEPER BP790 elektrický nôž
  BEPER BP790 elektrický nôž

  Elektrický nôž BEPER BP790 - praktický pomocník každého kuchára pri príprave pokrmov. Ideálny pre rezanie zmrazených potravín.Vlastnosti: telo nože..

  37.99 €
 • CONCEPT RK 4030
  CONCEPT RK 4030

  Neuveriteľne výkonná rýchlovarná kanvica Concept RK-4030 s objemom 1,7 litra s originálnou LED modro svietiace indikáciou prevádzky (tzv. Round LED..

  23.99 €


 • Brita FillEnjoy FUN 1,5 l limetková
  Brita FillEnjoy FUN 1,5 l limetková

  Zaistite sebe aj svojej rodine kvalitný pitný režim s praktickou kanvicou Brita Fill and Enjoy Fun. Kanvica vďaka vylepšenej unikátnej technológii znižuje..

  19.99 €
 • Brita FillEnjoy FUN 1,5 l modrá
  Brita FillEnjoy FUN 1,5 l modrá

  Zaistite sebe aj svojej rodine kvalitný pitný režim s praktickou kanvicou Brita Fill and Enjoy Fun. Kanvica vďaka vylepšenej unikátnej technológii znižuje..

  19.99 €
 • Brita Fill Go Active filtračná fľaša na vodu, fialová
  Brita Fill Go Active filtračná fľaša na vodu, fialová

  Zaistite sebe aj svojej rodine kvalitný pitný režim po celý deň s modernou a štýlovou fľašou Brita Fill & Go Active, ktorá obsahuje vodný filter..

  14.99 €
 • Obývacia stena Fun plus s osvetlením
  Obývacia stena Fun plus s osvetlením

  Moderná biela obývacia stena s osvetlením v kombinácii s dubovým drevodekorom pre príjemný domov inšpirovaný prírodou. Štýlové aplikácie s optikou..

  659.90 €
 • Široká komoda Fun plus s osvetlením
  Široká komoda Fun plus s osvetlením

  Moderná biela široká komoda s osvetlením v kombinácii s dubovým drevodekorom pre príjemný domov inšpirovaný prírodou. Štýlové aplikácie s optikou..

  379.90 €
 • Fun Cup Menstruační kalíšek A B Explore Kit
  Fun Cup Menstruační kalíšek A B Explore Kit

  Fun Factory prichádza s výrobkom, ktorý je alternatívou k ďalším hygienickým potrebám v čase menštruácie, ako sú menštruačné vložky a tampóny...

  30.39 €

Doporučujeme vodné filtre. V tejto kategórii: biela technika | malé spotrebiče sa nachádza brita fillenjoy fun 1,5 l fialová!
© 2020 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt