Brita FillEnjoy FUN 1,5 l limetková

Brita FillEnjoy FUN 1,5 l limetková

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:Brita
Cena:19.99 €
Cena bez DPH:16.66 €
Dostupnosť:skladom
Brita FillEnjoy FUN 1,5 l limetková 4,75 (95%) 25 x hodnotené

Zaistite sebe aj svojej rodine kvalitný pitný režim s praktickou kanvicou Brita Fill and Enjoy Fun. Kanvica vďaka vylepšenej unikátnej technológii znižuje tvrdosť vody, čistí od chlóru, vodného kameňa a ťažkých kovov. Takto upravená voda je vhodná pre deti každého veku. Filtrovaná voda je osviežujúca nielen studená, umožňuje plné rozvinutie arómy a chuti kávy alebo čaju, je ideálná pre zdravé varenie. Chráni spotrebiče pred usadzovaním vodného kameňa a predlžuje ich životnosť. Filtrácia je založená na rýdzo prírodnej technológii. Kanvicu môžete naplniť priamo z kohútika, má prepracovaný tvar, vďaka ktorému sa pohodlne vojde do dverí chladničky.Vlastnosti a špecifikácia: digitálny ukazovateľ životnosti filtra - presne postráži, kedy je čas na výmenu finančná úspora oproti balenej vode, šetrí životné prostredie korpus filtra z BPA Free plastu - je určený pre trvalý kontakt s vodou filtračná zmes vo vnútri filtra je tvorená iontomeničom v podobe živice a mikročasticami aktívneho uhlia, ktoré sú vyrobené zo škrupín kokosových orechov. Ďalej obsahuje inhibítor, ktorý zabraňuje vzniku a množeniu baktérií. celkový objem kanvice: 1,5 l objem prefiltrovanej vody: 1,0 l kanvicu okrem veka možné umývať v umývačke riadu Obsah balenia: filtračná kanvica Brita Fill & Enjoy Fun 1,5 l limetková a 1x filter Maxtra +


 • Filtrácia vody BWT SLIM MEI 3,6 l biela
  Filtrácia vody BWT SLIM MEI 3,6 l biela

  Biela filtračná kanvica BWT Slim s veľkým objemom 3,6 litra s mechanickým indikátorom výmeny filtra. Upúta svojím jednoduchým a priamočiarym dizajnom a..

  12.49 €


 • Brita FillEnjoy FUN 1,5 l ružová
  Brita FillEnjoy FUN 1,5 l ružová

  Zaistite sebe aj svojej rodine kvalitný pitný režim s praktickou kanvicou Brita Fill and Enjoy Fun. Kanvica vďaka vylepšenej unikátnej technológii znižuje..

  19.99 €

Doporučujeme vodné filtre. V tejto kategórii: biela technika | malé spotrebiče sa nachádza brita fillenjoy fun 1,5 l limetková!
© 2020 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt