Brita FillEnjoy FUN 1,5 l ružová

Brita FillEnjoy FUN 1,5 l ružová

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:Brita
Cena:19.99 €
Cena bez DPH:16.66 €
Dostupnosť:skladom
Brita FillEnjoy FUN 1,5 l ružová 5 (100%) 18 x hodnotené

Zaistite sebe aj svojej rodine kvalitný pitný režim s praktickou kanvicou Brita Fill and Enjoy Fun. Kanvica vďaka vylepšenej unikátnej technológii znižuje tvrdosť vody, čistí od chlóru, vodného kameňa a ťažkých kovov. Takto upravená voda je vhodná pre deti každého veku. Filtrovaná voda je osviežujúca nielen studená, umožňuje plné rozvinutie arómy a chuti kávy alebo čaju, je ideálná pre zdravé varenie. Chráni spotrebiče pred usadzovaním vodného kameňa a predlžuje ich životnosť. Filtrácia je založená na rýdzo prírodnej technológii. Kanvicu môžete naplniť priamo z kohútika, má prepracovaný tvar, vďaka ktorému sa pohodlne vojde do dverí chladničky.Vlastnosti a špecifikácia: digitálny ukazovateľ životnosti filtra - presne postráži, kedy je čas na výmenu finančná úspora oproti balenej vode, šetrí životné prostredie korpus filtra z BPA Free plastu - je určený pre trvalý kontakt s vodou filtračná zmes vo vnútri filtra je tvorená iontomeničom v podobe živice a mikročasticami aktívneho uhlia, ktoré sú vyrobené zo škrupín kokosových orechov. Ďalej obsahuje inhibítor, ktorý zabraňuje vzniku a množeniu baktérií. celkový objem kanvice: 1,5 l objem prefiltrovanej vody: 1,0 l kanvicu okrem veka možné umývať v umývačke riadu Obsah balenia: filtračná kanvica Brita Fill & Enjoy Fun 1,5 l ružová a 1x filter Maxtra +


 • Maxxo Náhradné filtre BWT magnézium 6 ks
  Maxxo Náhradné filtre BWT magnézium 6 ks

  Náhradné filtre BWT magnézium 6 ks sú vhodné pre všetky štandardné filtračné systémy s oválnym tvarom, napr. LAICA Biflux, Brita MAXTRA, DAFI Unimax..

  27.49 €
 • Fľaša filtračná BRITA FILLGO ACTIVE BLUE
  Fľaša filtračná BRITA FILLGO ACTIVE BLUE

  Zaistite sebe aj svojej rodine kvalitný pitný režim po celý deň s modernou a štýlovou fľašou Brita Fill & Go Active, ktorá obsahuje vodný filter..

  14.99 €
 • Filtrácia vody BWT SLIM MEI 3,6 l juicer
  Filtrácia vody BWT SLIM MEI 3,6 l juicer

  Biela filtračná kanvica BWT Slim s veľkým objemom 3,6 litra a ručným odšťavovačom, vďaka ktorému dostanete aj poslednú kvapku šťavy zo svojho..

  16.69 €
 • MAXXO Náhradné vodné filtre 3 1
  MAXXO Náhradné vodné filtre 3 1

  Filtre novej generácie Maxx Uni vo výhodnom akčnom balení 3 + 1. Filtre sú kompatibilné s filtračnými systémami LAICA Biflux, Brita Maxtra, BWT a..

  13.99 €
 • BWT Filtračná kanvica Vida Mei 2,6 l, ružová
  BWT Filtračná kanvica Vida Mei 2,6 l, ružová

  Filtračna kanvica BWT Slim s objemom 2,6 litra a s mechanickým indikátorom výmeny filtra. Upúta svojím jednoduchým aj priamočiarym dizajnom a..

  12.99 €


 • Brita FillEnjoy FUN 1,5 l modrá
  Brita FillEnjoy FUN 1,5 l modrá

  Zaistite sebe aj svojej rodine kvalitný pitný režim s praktickou kanvicou Brita Fill and Enjoy Fun. Kanvica vďaka vylepšenej unikátnej technológii znižuje..

  19.99 €
 • Brita FillEnjoy FUN 1,5 l fialová
  Brita FillEnjoy FUN 1,5 l fialová

  Zaistite sebe aj svojej rodine kvalitný pitný režim s praktickou kanvicou Brita Fill and Enjoy Fun. Kanvica vďaka vylepšenej unikátnej technológii znižuje..

  19.99 €
 • Obývacia stena Fun plus s osvetlením
  Obývacia stena Fun plus s osvetlením

  Moderná biela obývacia stena s osvetlením v kombinácii s dubovým drevodekorom pre príjemný domov inšpirovaný prírodou. Štýlové aplikácie s optikou..

  659.90 €
 • Nuk Forest Fun Hračka špirála Méďa
  Nuk Forest Fun Hračka špirála Méďa

  Kto sa hrá, nehnevá. To platí už od útleho veku. Doprajte aj vašim najmenším kamaráta, ktorý ich bude sprevádzať pri ich prvých krôčikoch životom...

  17.29 €

Doporučujeme vodné filtre. V tejto kategórii: biela technika | malé spotrebiče sa nachádza brita fillenjoy fun 1,5 l ružová!
© 2020 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt