Buddy Toys BRC 18.611 Auto na diaľkové ovládanie

Buddy Toys BRC 18.611 Auto na diaľkové ovládanie

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Hračky
Dodavateľ:Buddy Toys
Cena:32.99 €
Cena bez DPH:27.49 €
Dostupnosť:skladom
Buddy Toys BRC 18.611 Auto na diaľkové ovládanie 5 (100%) 17 x hodnotené

Toto autíčko má kĺbové odpruženie a pohon na všetky štyri kolesá. Je vhodné to ťažkého terénu, ako sú kamene, štrk, korene alebo prašná cesta. Diferenciál a gumové kolieska zaistia ešte lepšiu priechodnosť terénom. Auto je zmenšené v pomere 1:18. Ovláda sa pomocou pištoľového ovládača s dosahom 50 metrov s frekvenciou 2,4 Ghz. Maximálna rýchlosť modelu je 8 km/hod. Napájanie je riešené 4 batériami AA pre autíčko a 3 batériami AA pre ovládač.Balenie obsahuje návod v českom jazyku, samotné autíčko a ovládač, batérie nie sú súčasťou balenia.


 • Woody Vláčkodráha se skluzavkou a jeřábem
  Woody Vláčkodráha se skluzavkou a jeřábem

  Touto obrovskou vláčikodráhou potešíte každého malého chlapca. Okrem klasického vláčika a koľajníc tu sú aj autíčka, most, veľká šmýkačka a..

  53.49 €
 • Bino Farebný vláčik s dvoma vagónmi
  Bino Farebný vláčik s dvoma vagónmi

  Máte doma malého vláčkomila? Kúpte mu tento vláčik, ktorý si bude môcť rozložiť a znovu zostaviť. Môže si vymyslieť rôzne typy vagónikov,..

  9.99 €
 • Detský stavebný set Nákladné auto, 12 cm
  Detský stavebný set Nákladné auto, 12 cm

  Máte doma malého konštruktéra? Kúpte mu tento set, s ktorým si bude moc postaviť svoje nákladné auto s korbou i volantom. V balení nájdete všetky..

  5.49 €
 • Bino Vláčikodráha Krtko
  Bino Vláčikodráha Krtko

  Nastupovať, vlak odchádza! Strojvodca Krtko vám praje šťastnú cestu na výlete po okružnej dráhe okolo rybníčka. Vláčikodráha je tou pravou zábavou..

  22.99 €
 • Lena Hasičské vozidlo Truxx, 29 cm
  Lena Hasičské vozidlo Truxx, 29 cm

  Toto hasičské auto sa hodí na hranie v izbe aj na piesok. Je plne mechanicky funkčné, má odklopiteľnú kabínu, otváracie dvere a aktívneho panáčika -..

  11.49 €
 • Buddy Toys BST 1633 Autodráha Fast
  Buddy Toys BST 1633 Autodráha Fast

  Zasúťažte si so svojimi deťmi a kúpte im túto skvelú autodráhu. Je vybavená dvoma pretekárskymi autíčkami s výkonným motorom a silným magnetom,..

  41.49 €
 • Siku Sada áut Ambulance, 3 ks
  Siku Sada áut Ambulance, 3 ks

  Túži vaše dieťa stať sa záchranárom? Kúpte mu túto skvelú sadu troch rôznych áut ambulance, ktoré majú české popisky, vrátane čísla 155 a..

  11.49 €
 • Detský stavebný set Traktor, 11 cm
  Detský stavebný set Traktor, 11 cm

  Máte doma malého konštruktéra? Kúpte mu tento set, s ktorým si bude moc postaviť svoj traktorček s volantom i sedačkou. V balení nájdete všetky..

  5.49 €Doporučujeme drevené vláčiky. V tejto kategórii: detský tovar | hračky | vláčiky sa nachádza buddy toys brc 18.611 auto na diaľkové ovládanie!
© 2020 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt