Buddy Toys BRC 18.611 Auto na diaľkové ovládanie

Buddy Toys BRC 18.611 Auto na diaľkové ovládanie

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Hračky
Dodavateľ:Buddy Toys
Cena:35.99 €
Cena bez DPH:29.99 €
Dostupnosť:skladom
Buddy Toys BRC 18.611 Auto na diaľkové ovládanie 2,75 (55%) 35 x hodnotené

Toto autíčko má kĺbové odpruženie a pohon na všetky štyri kolesá. Je vhodné to ťažkého terénu, ako sú kamene, štrk, korene alebo prašná cesta. Diferenciál a gumové kolieska zaistia ešte lepšiu priechodnosť terénom. Auto je zmenšené v pomere 1:18. Ovláda sa pomocou pištoľového ovládača s dosahom 50 metrov s frekvenciou 2,4 Ghz. Maximálna rýchlosť modelu je 8 km/hod. Napájanie je riešené 4 batériami AA pre autíčko a 3 batériami AA pre ovládač.Balenie obsahuje návod v českom jazyku, samotné autíčko a ovládač, batérie nie sú súčasťou balenia.


 • Le Toy Van Autokaravan
  Le Toy Van Autokaravan

  Hurá, ideme na dovolenku! Všetci si nastúpte do vintage dreveného karavanu a vyrazme na pláž. V balení nájdete surf, matrac. Auto má odklopiteľnú..

  43.99 €
 • Rappa Kovové auto s prívesom, 2 druhy
  Rappa Kovové auto s prívesom, 2 druhy

  Každého malého chlapca poteší toto úžasné kovové auto na spätný zotrvačník s otváracími dverami. K tomuto autíčku je pripojený príves, ktorý..

  11.49 €
 • Lena Hasičcké auto s funkčným vodným delom Mercedes, 60 cm
  Lena Hasičcké auto s funkčným vodným delom Mercedes, 60 cm

  Toto skvelé hasičské auto má plne funkčné vodné delo s nádržkou na vodu s objemom 1,6 litrov. Dostrek vody je až 8 metrov. Hračka je vyrobená z..

  36.99 €
 • Siku Sada áut Ambulance, 3 ks
  Siku Sada áut Ambulance, 3 ks

  Túži vaše dieťa stať sa záchranárom? Kúpte mu túto skvelú sadu troch rôznych áut ambulance, ktoré majú české popisky, vrátane čísla 155 a..

  12.99 €
 • Bino Traktor - Zetor
  Bino Traktor - Zetor

  Traktor "Zetor" je vyrobený z masívneho a robustného dreva, má odnímateľný príves a gumové pneumatiky pre tichú jazdu. Zaujme dlhou životnosťou,..

  24.99 €Doporučujeme drevené vláčiky. V tejto kategórii: detský tovar | hračky | vláčiky sa nachádza buddy toys brc 18.611 auto na diaľkové ovládanie!
© 2022 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt