Buddy Toys BRC 20.421 Auto na diaľkové ovládanie RC Bulan, žltá

Buddy Toys BRC 20.421 Auto na diaľkové ovládanie RC Bulan, žltá

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Hračky
Dodavateľ:Buddy Toys
Cena:20.99 €
Cena bez DPH:17.49 €
Dostupnosť:skladom
Buddy Toys BRC 20.421 Auto na diaľkové ovládanie RC Bulan, žltá 2,75 (55%) 21 x hodnotené

Toto malé obratné autíčko je vhodné do mierneho terénu. Rýchlosť auta sa pohybuje od 8 km/h do 12 km/h, v závislosti od veku a výkonu batérií. Ovláda sa pomocou obojstranného pištoľového ovládača s dosahom 20 metrov. Funguje na frekvencii 2,4 GHz, ktorá umožňuje, že v jednej chvíli môže jazdiť viac autíčok naraz bez toho, aby sa navzájom rušili.Napájanie je riešené 4 batériami AA pre autíčko a 2 batériami AA pre ovládač. Balenie obsahuje návod v českom jazyku, samotné autíčko a ovládač, batérie nie sú súčasťou balenia.


 • Woody Vláčkodráha se skluzavkou a jeřábem
  Woody Vláčkodráha se skluzavkou a jeřábem

  Touto obrovskou vláčikodráhou potešíte každého malého chlapca. Okrem klasického vláčika a koľajníc tu sú aj autíčka, most, veľká šmýkačka a..

  53.49 €
 • Bino Farebný vláčik s dvoma vagónmi
  Bino Farebný vláčik s dvoma vagónmi

  Máte doma malého vláčkomila? Kúpte mu tento vláčik, ktorý si bude môcť rozložiť a znovu zostaviť. Môže si vymyslieť rôzne typy vagónikov,..

  9.99 €
 • Bino Vláčikodráha Krtko
  Bino Vláčikodráha Krtko

  Nastupovať, vlak odchádza! Strojvodca Krtko vám praje šťastnú cestu na výlete po okružnej dráhe okolo rybníčka. Vláčikodráha je tou pravou zábavou..

  22.99 €
 • Lena Hasičské vozidlo Truxx, 29 cm
  Lena Hasičské vozidlo Truxx, 29 cm

  Toto hasičské auto sa hodí na hranie v izbe aj na piesok. Je plne mechanicky funkčné, má odklopiteľnú kabínu, otváracie dvere a aktívneho panáčika -..

  11.49 €
 • Buddy Toys BST 1633 Autodráha Fast
  Buddy Toys BST 1633 Autodráha Fast

  Zasúťažte si so svojimi deťmi a kúpte im túto skvelú autodráhu. Je vybavená dvoma pretekárskymi autíčkami s výkonným motorom a silným magnetom,..

  41.49 €Doporučujeme drevené vláčiky. V tejto kategórii: detský tovar | hračky | vláčiky sa nachádza buddy toys brc 20.421 auto na diaľkové ovládanie rc bulan, žltá!
© 2020 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt