CASO Automatický dvojzvarový vákuovací systém VC200 s boxom na fóliu

CASO Automatický dvojzvarový vákuovací systém VC200 s boxom na fóliu

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Domácnosť
Dodavateľ:CASO
Cena:123.49 €
Cena bez DPH:102.91 €
Dostupnosť:skladom
CASO Automatický dvojzvarový vákuovací systém VC200 s boxom na fóliu 4,75 (95%) 27 x hodnotené

Táto automatická vákuovačka je ideálna na uchovanie čerstvosti mäsa, rýb, zeleniny alebo ovocia bez konzervantov. Vyrobená je so vstavanou rezačkou fólie, boxom na umiestnenie vákuovacej role a odnímateľnou vákuovou komorou. Maximálna šírka vreciek a rolí do prístroja je 30 cm.Regulácia vákuovania je pomocou tlačidla Stop – ideálna pre citlivé potraviny. Vďaka sacej hadici, ktorá je súčasťou balenia, je vákuovanie rozšírené aj o vákuovanie v nádobách. Prístroj má elektrické sledovanie teploty zvaru. Výkon: 120 Watt.Súčasťou balenia sú tiež 2 ks vákuovacích roliek.


 • Orion Dóza silikónUH KEMP skladacia 0,78 l
  Orion Dóza silikónUH KEMP skladacia 0,78 l

  Transparentná hranatá dóza s viečkom na pevné uzatváranie pomocou 4 klipov, je vyrobená z plastu PP a opatrená tesnením. Jej hlavnou prednosťou je..

  6.99 €
 • Orion Drevená miska MANGO, 20 cm
  Orion Drevená miska MANGO, 20 cm

  Krásna miska z mangového dreva so špecifickou, výraznou kresbou, bude štýlovým doplnkom na kuchynský stôl, komodu či policu. Skvele sa hodí na..

  12.99 €
 • Plastová dóza Mary, 1,5 l
  Plastová dóza Mary, 1,5 l

  S týmito plastovými dózami bude organizácia vašej kuchyne úplná hračka. Majú objem 1,5 l a sú vhodné na uskladnenie ako sypkých, tak tekutých..

  2.99 €
 • Toro Miska smalt Tečka 16 cm
  Toro Miska smalt Tečka 16 cm

  Smaltovaná miska v červenom prevedení s bielymi bodkami je praktickým pomocníkom na skladovanie ovocia, servírovanie pochutín alebo na výrobu nátierok...

  4.99 €
 • Orion Sklenená miska Ema, 12,5 cm
  Orion Sklenená miska Ema, 12,5 cm

  Sklenená miska s plastickým dekorom, ktorá bude skvelým pomocníkom v každej domácnosti. Nesmie chýbať v žiadnej domácnosti či na rodinných..

  9.99 €
 • Orion Dóza UH TREND štvorec 4 ks ASS
  Orion Dóza UH TREND štvorec 4 ks ASS

  Sada dóz s viečkami skvele uchová potraviny v chladničke i mrazničke (do -25 °C), sú skvelé na prenášanie potravín, možno v nich ohrievať jedlo,..

  6.99 €


 • CASO Automatický vákuovací systém VC100
  CASO Automatický vákuovací systém VC100

  Táto automatická vákuovačka je ideálna na uchovanie čerstvosti mäsa, rýb, zeleniny alebo ovocia. Reguláciu vákua môžete ovládať pomocou tlačidla..

  109.49 €
 • CASO Vákuovací adaptér s pumpičkou
  CASO Vákuovací adaptér s pumpičkou

  Dlhotrvajúca sviežosť vašich potravín zaistí pomocou vzduchotesnému uzáveru táto ručná vákuovacia pumpa s adaptérom. Použiteľná je iba s nádobami..

  8.99 €
 • ProfiCare BMG 3019 plne automatický tlakomer
  ProfiCare BMG 3019 plne automatický tlakomer

  Plne automatický tlakomer a merač pulzu, precízny a rýchly. Na použitie na paži. Jednoduchý na používanie. Veľký LCD displej pre čitateľné..

  32.99 €
 • CASO Dizajnová osobná váha BS 1
  CASO Dizajnová osobná váha BS 1

  Táto dizajnová osobná váha od výrobcu CASO má rozsah váženia až do 200 kg s presnosťou po 0,1 kg. Váži veľmi presne a to aj pri meraní na koberci...

  61.99 €

Doporučujeme misy a misky. V tejto kategórii: dom a záhrada | domácnosť | doplnky do kuchyne | skladovanie a balenie potravín sa nachádza caso automatický dvojzvarový vákuovací systém vc200 s boxom na fóliu!
© 2022 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt