CASO Výkonný automatický vákuovací systém HC 170

CASO Výkonný automatický vákuovací systém HC 170

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Domácnosť
Dodavateľ:CASO
Cena:102.99 €
Cena bez DPH:85.83 €
Dostupnosť:skladom
CASO Výkonný automatický vákuovací systém HC 170 3,75 (75%) 34 x hodnotené

Výkonná a odolná vákuovačka s výkonom až 9 l/minúta je skvelá na uchovanie čerstvosti potravín ako je napríklad mäso, ryby alebo zelenina. Obsahuje vzduchotesné tesnenie pre fólie do šírky 30 cm s extra silným zvarom. Prístroj má praktickú vyberateľnú odkvapkávaciu misku, vďaka ktorej je čistenie prístroja veľmi jednoduché.Priebeh procesu vákuovania je možné jednoducho sledovať pomocou LED displeja na prístroji. Jeho ovládanie je tiež veľmi jednoduché a intuitívne. Praktická uzatváracia rukoväť zaistí pohodlné ovládanie vákuovačky jednou rukou. Prístroj disponuje všestrannými vlastnosťami, napríklad má prispôsobené nastavenie pre suché a vlhké potraviny, funkciu Manual Pulse (pre jemné vákuovanie mäkkých potravín alebo funkciu vákuovania v nádobách pomocou hadice).Balenie tiež obsahuje 10 ks vákuacích vreciek s veľkosťou 20 x 30 cm a vysávaciu hadicu pre vákuovú nádobu.


 • Orion Termomisa TERMO COSMOS, 0,75 l
  Orion Termomisa TERMO COSMOS, 0,75 l

   Termomisa v plastovom obale s nerezovým vnútrom udrží vložený pokrm po dlhú dobu teplý alebo naopak chladný. Jednoducho uzavriete otočením..

  11.99 €
 • Altom Sklenená dóza s vekom, 1,7 l
  Altom Sklenená dóza s vekom, 1,7 l

  Obyčajné kuchynské doplnky nie sú nič pre vás? Tak to sa vám určite zapáči táto dózička od Altom Design! Dóza je vyrobená z číreho skla s..

  5.49 €Doporučujeme misy a misky. V tejto kategórii: dom a záhrada | domácnosť | doplnky do kuchyne | skladovanie a balenie potravín sa nachádza caso výkonný automatický vákuovací systém hc 170!
© 2022 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt