Compactor Nemý sluha na šaty Diego dvojitý skladací, na kolieskach, prírodné jaseň, 43 x 39 x 94 cm

Compactor Nemý sluha na šaty Diego dvojitý skladací, na kolieskach, prírodné jaseň, 43 x 39 x 94 cm

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Obývacia izba
Dodavateľ:Compactor
Cena:54.99 €
Cena bez DPH:45.83 €
Dostupnosť:skladom
Compactor Nemý sluha na šaty Diego dvojitý skladací, na kolieskach, prírodné jaseň, 43 x 39 x 94 cm 5 (100%) 31 x hodnotené

Prišli ste zrovna z práce a premýšľate kam rýchlo odložiť sako a nohavice? Ideálnym riešením je nemý sluha Diego značky Compactor, ktorý môže byť vždy po ruke. Oblečenie sa nepokrčí a bude pripravené ihneď na ďalšie použitie. Nemý sluha Compactor Diego je navyše skladací, takže pri uložení zaberie len veľmi málo priestoru. Ponúka dvojitý závesný priestor na odkladanie vrchných i spodných častí oblečenia.farba: prírodný jaseň


 • Stojan na šaty chróm biela, 85 x 170 cm
  Stojan na šaty chróm biela, 85 x 170 cm

  Chcete mať obľúbené kúsky oblečenia stále po ruke? Kúpte si tento jednoduchý a praktický stojan. Vďaka kolieskam ho môžete bez problému presúvať,..

  26.49 €
 • Nemý sluha drevený, tmavo hnedá
  Nemý sluha drevený, tmavo hnedá

  Vešiak nemý sluha v klasickom prevedení je praktickým pomocníkom pre odkladanie odevu. Svojou účelnosťou tiež vhodne dopĺňa každý interiér. Drevený..

  14.99 €
 • Autronic Nemý sluha Dustin chróm čierna, 45 x 108 cm
  Autronic Nemý sluha Dustin chróm čierna, 45 x 108 cm

  Kúpte si tohto nepostrádateľného pomocníka, ktorý vám pomôže zachovať poriadok v spálni, detskej izbe alebo kúpeľni. Vďaka svojmu minimalistickému..

  40.99 €Doporučujeme regály a poličky. V tejto kategórii: nábytok | obývacia izba sa nachádza compactor nemý sluha na šaty diego dvojitý skladací, na kolieskach, prírodné jaseň, 43 x 39 x 94 cm!
© 2021 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt