Concept CE 3530 lis citrusy

Concept CE 3530 lis citrusy

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Domácnosť
Dodavateľ:Concept
Cena:39.99 €
Cena bez DPH:33.33 €
Dostupnosť:skladom
Concept CE 3530 lis citrusy 2,5 (50%) 27 x hodnotené

Vychutnajte si čerstvú šťavu plnú vitamínov kedykoľvek máte chuť. S lisom na citrusy Concept CE3530 pripravíte lahodnú citrusovú šťavu behom okamihu. Je vybavený sklopným ramenom pre dosiahnutie maximálnej výťažnosti a ovláda sa veľmi jednoducho stlačením lisovacieho kužeľa.Lis na citrusy je vybavený dvoma rôzne veľkými nadstavcami na lisovanie. Menší je ideálny na odšťavovanie malých citrusov ako sú limetky alebo mandarínky, veľký si hravo poradí s citrónmi, pomarančmi aj grepmi. Vďaka protiodkvapovému uzáveru môžete jednoducho zamedziť odtoku šťavy počas lisovania. Pohodlne si tak vymeníte plný pohár za prázdny bez toho, aby ste zašpinili kuchynskú linku.Kvalitný plastový plášť zaručuje vysokú odolnosť a zároveň sa podieľa na nízkej hmotnosti celého prístroja. Nehrdzavejúce sitko efektívne oddelí kôstky a dužinu od šťavy. Nechýbajú ani protišmykové nožičky, ktoré zaistia stabilitu prístroja počas práce. Celý lis sa jednoducho rozkladá a všetky odnímateľné časti možno umývať v umývačke riadu, takže vám jeho údržba zaberie minimum času.


 • Steba ZP 3
  Steba ZP 3

  Vďaka pákovému mechanizmu má lis na citrusy veľmi jednoduchú obsluhu. Odšťavíte všetky druhy citrusov. Lis na citrusy je vybavený protiodkapovým..

  82.99 €
 • Concept CE-3520
  Concept CE-3520

  Vďaka lisu na citrusy Concept CE-3520 vám deň bude chutiť lepšie. Pákový mechanizmus je veľmi jednoduchý na obsluhu a vďaka tomu odšťavíte všetky..

  58.99 €
 • Concept CE 3531 lis na citrusy
  Concept CE 3531 lis na citrusy

  Vychutnajte si čerstvú šťavu plnú vitamínov kedykoľvek máte chuť. S lisom na citrusy Concept CE3530 pripravíte lahodnú citrusovú šťavu behom..

  39.99 €


 • Orion Porcelánový lis na citrusy
  Orion Porcelánový lis na citrusy

  Lis na citrusy pomôže vytlačiť šťavu z citrónov, pomarančov i menších grepov. V čerstvo vytlačenej šťave zostanú zachované vitamíny aj chuť..

  4.99 €
 • Rabalux 3530 Saphira stropné LED svietidlo, pr. 64 cm
  Rabalux 3530 Saphira stropné LED svietidlo, pr. 64 cm

  Toto nápadité minimalistické svietidlo bude skvele vyzerať v obývacej izbe alebo spálni. Má zabudovaný úsporný LED zdroj, ktoré je nevymeniteľný, ale..

  158.99 €

Doporučujeme lisy na citrusy. V tejto kategórii: dom a záhrada | domácnosť | doplnky do kuchyne | kuchynské náčinia sa nachádza concept ce 3530 lis citrusy!
© 2021 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt