Flamingo Automatická fontánka Bellagio 2000 ml, ružová

Flamingo Automatická fontánka Bellagio 2000 ml, ružová

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Chovateľstvo
Dodavateľ:4HOME
Cena:58.49 €
Cena bez DPH:48.74 €
Dostupnosť:skladom
Flamingo Automatická fontánka Bellagio 2000 ml, ružová 3,75 (75%) 29 x hodnotené

Chcete svojmu štvornohému miláčikovi poskytnúť čerstvú a chladnú vodu po celý deň? Flamingo automatická fontánka Bellagio je navrhnutá tak, aby váš štvornohý kamarát už nikdy nebol bez vody. Zároveň ho motivuje pravidelne piť a vyvarovať sa dehydratácii.Fontánka je vyrobená z plastu, vďaka použitému materiálu sa ľahko udržuje. Do zásobníka sa zmestí až 2000 ml vody, tá vystačí vášmu psíkovi alebo mačke spoľahlivo na celý deň. Vďaka protišmykovým podložkám je perfektne stabilná, nehrozí prevrhnutie. Kľúčové vlastnosti: napájanie: výstup adaptéra: AC 12 V 300 mA vymeniteľný filter s aktívnym uhlím - zaisťuje lepšiu kvalitu vody (obsahuje 1 náhradný filter) obohacuje vodu kyslíkom plastové prevedenie bez BPA, vhodné do umývačky jednoduchá montáž a demontáž; ľahko sa čistí tiché ponorné čerpadlo


 • Koziol Miska pre psa Wow, biela
  Koziol Miska pre psa Wow, biela

  Zaobstarajte vášmu psiemu miláčikovi túto originálnu dizajnovú misku! Je vhodná pre vodu i krmivo a je ľahko umývateľná. Je veľmi stabilná, takže..

  14.99 €
 • Curver kontajner na suché krmivo 6kg pes, 03883-L29
  Curver kontajner na suché krmivo 6kg pes, 03883-L29

  Kontajner na suché krmivo s motívom psíka perfektne tesní a zabraňuje tak úniku pachu a cirkulácii vzduchu v kontajneri. Vďaka hermetickému uzavretiu..

  19.99 €Doporučujeme misky a zásobníky pre psov. V tejto kategórii: hobby | chovateľstvo | pre psov sa nachádza flamingo automatická fontánka bellagio 2000 ml, ružová!
© 2021 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt