Florina Desiatový box 800 ml, mätová

Florina Desiatový box 800 ml, mätová

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Školské potreby
Dodavateľ:Florina
Cena:7.99 €
Cena bez DPH:6.66 €
Dostupnosť:skladom
Florina Desiatový box 800 ml, mätová 5 (100%) 19 x hodnotené

Praktický desiatový box, ktorý udržuje čerstvé potraviny dlhšiu dobu. Ideálny pre prenos menších desiat v podobe orieškov, sušienok, krájaného ovocia či zeleniny. Ak vám nejaké potraviny ostanú, môžete box využiť pre zamrazenie, je odolný voči vysokým a nízkym teplotám.Box je vyrobený zo zdravotne nezávadného plastu, ktorý nijako nereaguje na skladované potraviny. Desiatový box má tesné veko vybavené tesnením, navyše má prieduch, ktorá účinne chráni potraviny pred vysychaním alebo vlhkosťou. Nádobu bez veka môžete tiež využiť pre ohrev v mikrovlnnej rúre.Pripravte si jedlo doma a vezmite si ho so sebou kamkoľvek do práce, do školy či na výlet.
 • Florina Desiatový box 800 ml, zelená
  Florina Desiatový box 800 ml, zelená

  Praktický desiatový box, ktorý udržuje čerstvé potraviny dlhšiu dobu. Ideálny pre prenos menších desiat v podobe orieškov, sušienok, krájaného..

  7.99 €
 • Florina Desiatový box 800 ml, tyrkysová
  Florina Desiatový box 800 ml, tyrkysová

  Praktický desiatový box, ktorý udržuje čerstvé potraviny dlhšiu dobu. Ideálny pre prenos menších desiat v podobe orieškov, sušienok, krájaného..

  7.99 €
 • Florina Čajník Brillo 2,5 l, mätová
  Florina Čajník Brillo 2,5 l, mätová

  Čajník Brillo značky Florina je vyrobený z kvalitnej nehrdz. ocele s matnou povrchovou úpravou. Saténový povrch a jednoduchý tvar dodáva čajníku na..

  18.99 €
 • Orion Desiatový box delený Hobby BOY
  Orion Desiatový box delený Hobby BOY

  Delený box na desiatu uloží potraviny, ochráni ich pred oschýnaním a zaistí ľahkú prepravu. Môžete použiť tiež na uloženie drobností. Súčasťou..

  3.99 €
 • Banquet Desiatový box Frozen 2, 17,5 x 14 cm
  Banquet Desiatový box Frozen 2, 17,5 x 14 cm

  Desiatový box FROZEN 2, urobí radosť každému dieťaťu. Box je vyrobený z plastu a určený pre zdravú desiatu do školy alebo na výlety do prírody...

  3.99 €
 • Orion Desiatový box ZOO žabka, 4 ks
  Orion Desiatový box ZOO žabka, 4 ks

  Orion desiatový box ZOO poteší svojím tvarom a motívom žabky na viečku predovšetkým deti. Sada obsahuje 4 boxy s viečkom rôznych veľkostí...

  3.89 €

Doporučujeme boxy na desiatu. V tejto kategórii: detský tovar | Školské potreby sa nachádza florina desiatový box 800 ml, mätová!
© 2021 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt