Headu Puzzle Farma s 8 drevenými vkladacímifigúrkami (Montessori)

Headu Puzzle Farma s 8 drevenými vkladacímifigúrkami (Montessori)

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Hračky
Dodavateľ:Headu
Cena:27.99 €
Cena bez DPH:23.33 €
Dostupnosť:skladom
Headu Puzzle Farma s 8 drevenými vkladacímifigúrkami (Montessori) 3,75 (75%) 17 x hodnotené

Puzzle Headu s prekrásnymi detskými obrázkami a vkladacími drevenými figúrkami zvieratiek založené na princípoch alternatívneho vzdelávacieho systému Montessori. Deti si pri hraní vytvárajú súvislosti medzi vizuálnym vnemom, dotykom a priestorovou orientáciou.Výrobky Headu sú vyvinuté podľa najnovších vedeckých poznatkov, zábavnou formou spontánne stimulujú inteligenciu a podporujú schopnosť trvalého učenia. Figúrky aj pútavé ilustrácie nabádajú k rozprávaniu príbehov o živote na vidieku. Špecifikáciea a obsah balenia: počet dielikov: 19 ks (hrubé a odolné dieliky) približná veľkosť dielika: 10 - 14 cm rozmery zloženého puzzle: 60 x 43 cm 8 drevených figúrok (zvieratká tiež stoja, je možné ich využiť na hranie) kvalitné materiály aj spracovanie rozvíja jemnú motoriku, rozpoznávanie tvarov a zvierat vhodné pre výučbovú metódu Montessori Doporučené pre deti vo veku od 2 do 4 rokov.


 • Spoločenská hra Farma
  Spoločenská hra Farma

  Tento súbor náučno-logických spoločenských hier obsahuje komponenty pre štyri hry, vrátane pexesa. Sú určené pre deti vo veku od 4 rokov. S ich pomocou..

  3.99 €
 • Trefl Malý objevitel Na venkově a kouzelná tužka edukační v krabici
  Trefl Malý objevitel Na venkově a kouzelná tužka edukační v krabici

  Rozvíjajte slovnú zásobu svojich detí a kúpte im túto zábavnú hru, ktorá ich naučí aj základným počtom a rozoznávať tvary i farby. Úlohy na..

  13.49 €
 • Hra stolná BONAPARTE Dáma a mlýn
  Hra stolná BONAPARTE Dáma a mlýn

  Zahrajte si obľúbené hry so svojou rodinou alebo priateľmi. Hracie kamene sú vyrobené z dreva. V balení nájdete pravidlá pre obe dve hry, dámu aj mlyn...

  6.99 €
 • Bestway Nafukovací snehový bob H2OGO, pr. 99 cm
  Bestway Nafukovací snehový bob H2OGO, pr. 99 cm

  Užite si plno zábavy s týmito nafukovacími bobami. Vyrobené z vopred testovaného, mrazu odolného materiálu s blokovacím, rýchlo uzatvárateľným..

  16.49 €
 • Lev hnedá, 11 cm
  Lev hnedá, 11 cm

  Ak vaše deti milujú zvieratá, bude sa im určite páčiť táto hračka v podobe majestátneho kráľa savany, leva.Hračka je skvele vyrobená, reálnosť..

  5.99 €Doporučujeme ostatné spoločenské hry. V tejto kategórii: detský tovar | hračky | spoločenské hry sa nachádza headu puzzle farma s 8 drevenými vkladacímifigúrkami (montessori)!
© 2020 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt