Hozelock Automatický navijak AutoReel, hadica 40 m

Hozelock Automatický navijak AutoReel, hadica 40 m

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Záhrada
Dodavateľ:Hozelock
Cena:203.99 €
Cena bez DPH:169.99 €
Dostupnosť:skladom
Hozelock Automatický navijak AutoReel, hadica 40 m 5 (100%) 26 x hodnotené

Nástenný automatický navijak AutoReel umožňuje obzvlášť ľahké a pohodlné zavlažovanie. Hadica sa vyťahuje s minimálnym úsilím na požadovanú dĺžku, kedy sa aktivuje aretácia. Následne sa opäť navíja do boxu, ktorý je otočný o 180 °, čo zabraňuje zauzleniu hadice počas zavlažovania. Výhodou je tiež možnosť inštalácie detského zámku. Súčasťou balenia navijaka Autoreel je 1/2 "hadica s dĺžkou 40 m a všetky spojovacie prvky. Navijak je tak vždy pripravený na okamžité použitie.Sada obsahuje: 1/2 a 3/4 vonkajšia kohútiková prípojka 1x koncovka spojka 1x stop spojka hadicová tryska


 • Hadica k sudu na dažďovú vodu Amfora
  Hadica k sudu na dažďovú vodu Amfora

  Vďaka tejto hadici ľahko prepojíte sud priamo s odkvapom. Uľahčíte si tak napúšťanie suda a voda nebude striekať všade okolo...

  19.99 €
 • GEKO Záhradná hadica čierna, 12, 30 m
  GEKO Záhradná hadica čierna, 12, 30 m

  Táto hadica z flexibilného materiálu vám uľahčí zalievanie vašej záhrady. Má trojvrstvové čierne jadro a krížové ovíjanie kvalitným..

  12.49 €


 • Hozelock Naviják na hadice Pico, hadica 10 m
  Hozelock Naviják na hadice Pico, hadica 10 m

  Starostlivosť o dostatočnú vlahu zelene vašej záhrady pomôže zaistiť tento navijak na hadice, ktorého súčasťou je 10 m hadice. Či už sa rozhodnete..

  39.99 €
 • Hozelock Naviják na 45 m, hadica 25 m
  Hozelock Naviják na 45 m, hadica 25 m

  Už žiadne zasukované záhradné hadice a nervy s rozplietaním. Kúpte si praktický hadicový navijak 2 v 1, ktorý ušetrí váš čas, námahu i peniaze,..

  56.99 €

Doporučujeme záhradné hadice. V tejto kategórii: dom a záhrada | záhrada | zavlažovanie sa nachádza hozelock automatický navijak autoreel, hadica 40 m!
© 2021 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt