Hozelock Zavlažovacia hadica Tricoflex Ultramax 50 m, žltá

Hozelock Zavlažovacia hadica Tricoflex Ultramax 50 m, žltá

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Záhrada
Dodavateľ:Hozelock
Cena:64.49 €
Cena bez DPH:53.74 €
Dostupnosť:skladom
Hozelock Zavlažovacia hadica Tricoflex Ultramax 50 m, žltá 5 (100%) 19 x hodnotené

Záhradná hadica Tricoflex je pružná, nelámajúca sa, odolávajúca vplyvom počasia, s ochranou proti UV žiareniu a mrazu. Je vybavená technológií proti zamotaniu, zaobchádzanie s ňou je veľmi jednoduché. Je dokonalým riešením pre každý typ záhrady, spĺňajúce akékoľvek zavlažovacie potreby. Táto hadica má priemer 12,5 mm.Renomovaná bristská spoločnosť Hozelock má viac než pol storočia skúseností v odbore a je svetovou jednotkou. Systém Hozelock ponúka riešenie závlahy pre každú záhradu.


 • Hadica k sudu na dažďovú vodu Amfora
  Hadica k sudu na dažďovú vodu Amfora

  Vďaka tejto hadici ľahko prepojíte sud priamo s odkvapom. Uľahčíte si tak napúšťanie suda a voda nebude striekať všade okolo...

  19.99 €
 • GEKO Záhradná hadica čierna, 12, 30 m
  GEKO Záhradná hadica čierna, 12, 30 m

  Táto hadica z flexibilného materiálu vám uľahčí zalievanie vašej záhrady. Má trojvrstvové čierne jadro a krížové ovíjanie kvalitným..

  12.49 €
 • Hozelock Záhradná hadica, 25 m
  Hozelock Záhradná hadica, 25 m

  Univerzálna záhradná hadica je pružná, neláme sa, odoláva vplyvom počasia, má ochranou proti UV žiareniu i mrazu a pletenú výstuž. Zaobchádzanie s..

  46.99 €
 • Kanva Zebra antracit, 5 l
  Kanva Zebra antracit, 5 l

  Záhradná kanva s kropítkom je nevyhnutný pomocník doma aj v záhrade, kde poslúži pri zalievaní rastlín či trávnikov. Má atraktívny moderný dizajn a..

  4.49 €Doporučujeme záhradné hadice. V tejto kategórii: dom a záhrada | záhrada | zavlažovanie sa nachádza hozelock zavlažovacia hadica tricoflex ultramax 50 m, žltá!
© 2021 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt