Hra Malý objevitel - Velká sada - Čísla a početní operace

Hra Malý objevitel - Velká sada - Čísla a početní operace

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Hračky
Dodavateľ:Trefl
Cena:14.99 €
Cena bez DPH:12.49 €
Dostupnosť:skladom
Hra Malý objevitel - Velká sada - Čísla a početní operace 2,75 (55%) 16 x hodnotené

Čísla a početné operácie je sada vzdelávacích hier, ktoré deťom priateľským spôsobom predstavujú svet čísel, množín a tvarov. Účastníci hry si precvičujú základné matematické zručnosti. Pri hraní si deti rozvíjajú porozumenie číslam pomocou obrázkov a priraďovanie čísel k množinám prvkov. Ďalej si prisvojujú rozpoznávanie jednotlivých geometrických tvarov.Sada obsahuje hry a hádanky, ktoré pomáhajú prebúdzať a rozvíjať záujem o matematiku, čo je dobrým základom pre počiatky školského vzdelávania.


 • Educa Hra Loto zvieratká
  Educa Hra Loto zvieratká

  Zábavná rodinná hra na princípe loto je vynikajúca hra pre deti od 2 rokov. Každý hráč si vyberie zvieratko, o ktoré sa stará, aby bolo spokojné...

  8.99 €
 • Trefl Malý objevitel: Roční období
  Trefl Malý objevitel: Roční období

  Kúpte svojim deťom túto skvelú vzdelávaciu hru, kde sa budú zábavnou formou učiť o jednotlivých ročných obdobiach. Pomáha rozvíjať poznávacie..

  6.49 €
 • Trefl Stolná hra 5 sekúnd
  Trefl Stolná hra 5 sekúnd

  Hra, ktorá vás naučí rýchlo myslieť aj hovoriť! Iste, tri plemená psov určite vymenovať dokážete. Ale zvládnete to v časovom strese? Tak schválne!..

  23.49 €
 • Trefl Čierny Peter Mašinka Tomáš
  Trefl Čierny Peter Mašinka Tomáš

  Vďaka týmto zábavným kartám sa deti nebudú nudiť doma ani na cestách. A ako sa táto obľúbená hra hrá? Rozdajú sa všetky karty a kto získa dvojicu..

  2.99 €
 • Trefl Černý Petr Prasátko Pepina
  Trefl Černý Petr Prasátko Pepina

  Vďaka týmto zábavným kartám sa deti nebudú nudiť doma ani na cestách. A ako sa táto obľúbená hra hrá? Rozdajú sa všetky karty a kto získa dvojicu..

  2.49 €
 • Trefl 2v1 Frozen II - Človeče nehnevaj sa Hady a rebríky
  Trefl 2v1 Frozen II - Človeče nehnevaj sa Hady a rebríky

  Klasická stolová hra pre celú rodinu s motívom animovaného detského seriálu Ľadové kráľovstvo. Postavte figúrky do štartovacieho domčeka, počkajte..

  12.99 €Doporučujeme ostatné spoločenské hry. V tejto kategórii: detský tovar | hračky | spoločenské hry sa nachádza hra malý objevitel - velká sada - Čísla a početní operace!
© 2020 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt