Karlsson 5765BK dizajnové nástenné hodiny, pr. 34 cm

Karlsson 5765BK dizajnové nástenné hodiny, pr. 34 cm

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Bytové doplnky a dekorácie
Dodavateľ:Karlsson
Cena:95.49 €
Cena bez DPH:79.58 €
Dostupnosť:skladom
Karlsson 5765BK dizajnové nástenné hodiny, pr. 34 cm 3 (60%) 33 x hodnotené

Elegantné hodiny v kovovom chrómovanom ráme s kovovými chrómovanými ručičkami. Jednoduchý moderný dizajn im poskytuje nadčasový vzhľad. Čierne prevedenie ciferníku sa dokonale snúbi so zlatými ručičkami, rámom aj okrúhlym háčikom v hornej časti hodín. Tieto hodiny budú ozdobou vašej obývačky či spálne. Quartzový batériový hodinový strojček. Nástenné hodiny holandskej značky Karlsson sú kvalitné, nápadité a funkčné dizajnové doplnky, ktoré oživia každý interiér. Ak od hodín očakávate dizajn a vkus, zvoľte značku Karlsson.Značka Karlsson pôsobí na trhu od roku 1999. So zastúpením vo viac než 80 krajinách sveta patrí medzi najobľúbenejšie a najpredávanejšie značky dizajnových hodín vo svojej triede na svete.Karlsson prichádza niekoľkokrát do roka s novými modelmi, ktoré pravidelne udivujú svojou originalitou a nevšednosťou.


  • Karlsson 5752WG dizajnový budík, 11 cm
    Karlsson 5752WG dizajnový budík, 11 cm

    Minimalistický budík je ako stvorený pre nočný stolík vo vašej spálni. Jednoduchý ciferník v kombinácii s matným kovovým puzdrom vytvára jeho..

    32.49 €Doporučujeme hodiny. V tejto kategórii: nábytok | bytové doplnky a dekorácie a budíky sa nachádza karlsson 5765bk dizajnové nástenné hodiny, pr. 34 cm!
© 2022 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt