Kela Kozmetické zrkadlo nástenné s osvetlením VALERIA

Kela Kozmetické zrkadlo nástenné s osvetlením VALERIA

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Kúpeľňa
Dodavateľ:KELA
Cena:62.99 €
Cena bez DPH:52.49 €
Dostupnosť:skladom
Kela Kozmetické zrkadlo nástenné s osvetlením VALERIA 4 (80%) 34 x hodnotené

Samotný kruhový zrkadlový povrch má priemer 17,5 cm. Predná strana má 1násobné zväčšenie a zadná strana zväčšuje 3krát. Zrkadlo je rozšíriteľné na dĺžku 20 - 65 cm. Samotný zrkadlový povrch je navyše otočný. Okrem toho môžete použiť prepínač na osvetlenie povrchu zrkadla bielym svetlom LED! Dodávka obsahuje príslušenstvo (bez batérií) pre jednoduchú a rýchlu montáž na stenu. Pre LED svetlo vyžaduje 4x AAA 1,5V batériu. Značka KELA bola založená roku 1903 v Nemecku a má než storočnú históriu. Do dnešného dňa získala veľmi silné postavenie nielen na domácom trhu, ale aj vo svete. Jej výrobky pre domácnosť, najmä potom do kúpeľne a kuchyne, sú známe svojím inovatívnym konceptom s nadčasovým dizajnom a nekompromisnou kvalitou.
  • Kela Kozmetické zrkadlo Gina
    Kela Kozmetické zrkadlo Gina

    Kozmetické zrkadlo značky KELA je luxusné obojstranné zrkadlo s dvoma nožičkami. Má zväčšenia 1x/3x a priemer 17,5 cm. Povrch zrkadla je z vysoko..

    20.99 €

Doporučujeme kúpeľňový nábytok. V tejto kategórii: nábytok | kúpeľňa sa nachádza kela kozmetické zrkadlo nástenné s osvetlením valeria!
© 2022 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt