Leifheit Regulus Supra mechanický zametač 11950

Leifheit Regulus Supra mechanický zametač 11950

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Domácnosť
Dodavateľ:Leifheit
Cena:19.89 €
Cena bez DPH:16.58 €
Dostupnosť:skladom
Leifheit Regulus Supra mechanický zametač 11950 3,5 (70%) 25 x hodnotené

Mechanický zametač kobercov Leifheit Regulus Supra spoľahlivo a rýchlo zametá prach, špinu, vlasy, chlpy a drobné nečistoty bez použitia elektrickej energie. Gumová kefa nevíri prach, kónický tvar umožňuje výborne zametať aj pozdĺž stien. Sklopná rukoväť pre upratovanie pod nábytkom, ľahké vyprázdňovanie zásobníka. Rozmery: šírka 26 cm


 • 4Home Rapid Clean mop
  4Home Rapid Clean mop

  Unikátne rotačné mopy značky 4Home nenájdete nikde inde než u nás. Exkluzívne vám prinášame novú kolekciu luxusných mopov pre pohodlné upratovanie...

  16.49 €
 • Tescoma Návlek pre mop ProfiMATE, Pet Expert
  Tescoma Návlek pre mop ProfiMATE, Pet Expert

  Vynikajúci pre suché a mokré čistenie podláh, ideálny do interiérov s domácimi zvieratami. Tri rôzne druhy mikrovlákna zotrú zvieracie chlpy, vlasy,..

  3.99 €
 • Vileda Náhrada na mop 1.2 Spray Max
  Vileda Náhrada na mop 1.2 Spray Max

  Náhradný obojstranný umývací návlek k mopu 1.2. Spray Max, ktorý možno počas upratovania ľahko otočiť na druhú, čistú stranu a môžete v..

  8.99 €
 • Spontex Poder Azul mop s tyčou
  Spontex Poder Azul mop s tyčou

  Poder Azul mop s tyčou, praktický pomocník pre jednoduché upratovanie. Mop je vyrobený z viskóznych netkaných strapcov spevnených živicou, ktoré sa..

  5.99 €


 • Leifheit REGULUS 11700 mechanický zametač kobercov
  Leifheit REGULUS 11700 mechanický zametač kobercov

  Mechanický zametač Leifheit REGULUS je určený pre rýchle denné upratovanie. Perfektne zametá prach, špinu, vlasy, chlpy a drobné nečistoty z kobercov...

  30.19 €
 • Orion Zametač mechanický Bristle
  Orion Zametač mechanický Bristle

  Orion mechanický zametač Bristle je určený pre bežné upratovanie všetkých typov podláh a stane sa praktickým pomocníkom každej gazdinky. Zametač je..

  16.89 €
 • Tescoma mechanický porciovač PRESTO ø 6 cm
  Tescoma mechanický porciovač PRESTO ø 6 cm

  Vynikajúci na ľahké porciovanie zmrzliny, ryže a iných pokrmov. Vybavený mechanizmom pre dokonalé tvarovanie porcií.Vyrobený z prvotriednej nehrdzavejúcej..

  17.90 €
 • Mechanický sejf RICHTER RS.30.K
  Mechanický sejf RICHTER RS.30.K

  Nenechávajte svoje cennnosti, dôležité dokumenty a peniaze nestrážené a len tak voľne ležať. Kúpte si kvalitný oceľový sejf s mechanickým zámkom...

  97.99 €
 • Orion Mechanický mlynček na korenie a soľ Duo
  Orion Mechanický mlynček na korenie a soľ Duo

  Mechanický mlynček na korenie a soľ veľmi ľahko namelie celé guľôčky korenia a hrubú soľ. Jedna strana mlynčeka je určená pre mletie korenia, druhá..

  9.99 €

Doporučujeme metly a zmetáky. V tejto kategórii: dom a záhrada | domácnosť | Čistiace prostriedky pre domácnosť | upratovacie pomôcky sa nachádza leifheit regulus supra mechanický zametač 11950!
© 2021 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt