MAXXO VMProfi

MAXXO VMProfi

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Domácnosť
Dodavateľ:Maxxo
Cena:115.99 €
Cena bez DPH:96.66 €
Dostupnosť:skladom
MAXXO VMProfi 3,75 (75%) 28 x hodnotené

Vákuová balička v nerezovom dizajne má zvýšený výkon, dvojité sacie čerpadlo a dvojitý zvar. Revolučný spôsob uchovávania potravín vo vákuu (t. j. bez pôsobenia vzduchu) predĺži až 5-násobne ich trvanlivosť. Vďaka vákuovaniu si potraviny uchovávajú prirodzenú čerstvosť a kvalitu. Vhodné pre vákuovanie potravín a následnú modernú prípravu kuchárskou metódou Sous-vide v presne teplotne kontrolovanom vodnom kúpeli.Technické parametre a špecifikácia: plne automatická vákuová balička potravín zosilnený výkon kompresora 20 l/min maximálny sací výkon: 900 mbar špeciálna funkcia rýchleho marinovania funkcia zabraňujúca deformácii krehkých a jemných potravín počas vákuovania (napr. ovocie) tri druhy nastavenia pre zvar vreciek - suchý, vlhký, mokrý (napr. mäso) funkcia Sealing možnosť stráženého manuálneho odsávania vzduchu pomocou funkcie Pulse vacuum integrovaný rezák roliek zásobník na rolku vo vnútri vákuovej baličky maximálna šírka roliek a fólií: 30 cm napájanie zo siete odsávanie vzduchu z vreciek a roliek, zatavenie kvalitným a pevným zvaromBalenie obsahuje: 1x rolka 28 x 30 cm 1x rolka 20 x 30 cm 5x vrecko 22 x 28 cmPozn .: Jedná sa o novú VM Profi vákuovaciu baličku, kde hadička nie je súčasťou balenia.Hadička je súčasťou produktu MAXX VC1800 - vakuovacie dózy (obj. č. 106471), pretože slúži len k týmto vákuovacím dózam.


 • Orion Plechová dóza Srdce Polohrubá múka
  Orion Plechová dóza Srdce Polohrubá múka

  Dizajnová hranatá plechová dóza so štýlovým nápisom Polohrubá múka v tvare srdca pre uskladnenie polohrubej pšeničnej múky, vhodná napr. na..

  6.99 €
 • Banquet 8-dielna sada smaltovaných misiek Home
  Banquet 8-dielna sada smaltovaných misiek Home

  Praktická sada smaltovaných misiek v bielej farbe s dekorom Home je určená len pre uchovávanie potravín, misky nie sú určené na varenie. Misky sú..

  9.99 €
 • Orion Termomisa nerez Apple 1 l, 1 l
  Orion Termomisa nerez Apple 1 l, 1 l

  Nehrdzavejúca termomisa Apple s objemom 1 l bude praktickým pomocníkom každej gazdinky. Vďaka dvojitej stene udrží konštantnú teplotu vloženého pokrmu..

  11.49 €
 • Plastová dóza 1,1 l, 20,5 x 13 x 7,5 cm
  Plastová dóza 1,1 l, 20,5 x 13 x 7,5 cm

  Túto plastovú dózu môžete využiť napríklad na uloženie pokrmov v kuchynskej skrinke, chladničke, uskladnenie surovín na pečenie a varenie, na..

  2.99 €
 • CASO 3-dielna sada vákuovacích nádob
  CASO 3-dielna sada vákuovacích nádob

  Hlavnou funkciou týchto dóz je dlhodobé skladovanie širokého sortimentu potravín, pričom si potraviny zachovajú svoju čerstvosť i chuť. Vhodné sú aj..

  36.99 €Doporučujeme misy a misky. V tejto kategórii: dom a záhrada | domácnosť | doplnky do kuchyne | skladovanie a balenie potravín sa nachádza maxxo vmprofi!
© 2022 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt