MAXXO Vodné filtre 51

MAXXO Vodné filtre 51

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:Maxxo
Cena:21.99 €
Cena bez DPH:18.33 €
Dostupnosť:skladom
MAXXO Vodné filtre 51 3,25 (65%) 18 x hodnotené

Filtračná patróna novej generácie MAXXO+ je kompatibilná s filtračným systémom Brita Maxtra a Brita Maxtra +. Odstraňuje nežiadúce látky, ako napr. chlór a jeho organické zlúčeniny (tzv. THM- Trihalometány), vodný kameň, nepríjemné pachy a zakalenie, ťažké kovy (olovo, zinok, ortuť, meď), niektoré pesticídy a herbicídy, ak sú vo vode obsiahnuté. Výrazná redukcia tvrdosti vody zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa v domácich spotrebičoch a tým predlžuje ich životnosť. Pri výrobe vodných filtrov MAXXO+ je použitá najmodernejšia technológia (filtre obsahujú iba prírodné certifikovaný aktívny uhlík vyrábaný z kokosových orechov). Odporúčaná kapacita filtra pre dokonalú filtráciu je 150 l. Po 30 dňoch používania sa odporúča vymeniť. Balenie obsahuje 6 ks.


 • Fľaša filtračná BRITA FILLGO ACTIVE BLUE
  Fľaša filtračná BRITA FILLGO ACTIVE BLUE

  Zaistite sebe aj svojej rodine kvalitný pitný režim po celý deň s modernou a štýlovou fľašou Brita Fill & Go Active, ktorá obsahuje vodný filter..

  14.99 €
 • Filtrácia vody BWT SLIM MEI 3,6 l juicer
  Filtrácia vody BWT SLIM MEI 3,6 l juicer

  Biela filtračná kanvica BWT Slim s veľkým objemom 3,6 litra a ručným odšťavovačom, vďaka ktorému dostanete aj poslednú kvapku šťavy zo svojho..

  16.69 €
 • Aquaphor Filtračná kanvica Onyx 4,2 l, čierna
  Aquaphor Filtračná kanvica Onyx 4,2 l, čierna

  Zaistite sebe aj svojej rodine kvalitný pitný režim s modernou a štýlovou kanvicou, ktorá vďaka unikátnej technológii znižuje tvrdosť vody, čistí ju..

  36.99 €
 • MAXXO Náhradné vodné filtre 3 1
  MAXXO Náhradné vodné filtre 3 1

  Filtre novej generácie Maxx Uni vo výhodnom akčnom balení 3 + 1. Filtre sú kompatibilné s filtračnými systémami LAICA Biflux, Brita Maxtra, BWT a..

  13.99 €
 • Filtračné patróny BRITA Maxtra 6 ks
  Filtračné patróny BRITA Maxtra 6 ks

  Ak ste zástancom zdravého životného štýlu, určite budete potrebovať tieto náhradné filtračné patróny Maxtra + Universal, ktoré sú ešte..

  38.99 €
 • Maxxo UNI vodné filtre 12 ks
  Maxxo UNI vodné filtre 12 ks

  Filtre novej generácie Maxxo Uni vo výhodnom balení 12 ks. Filtre sú kompatibilné s filtračnými systémami LAICA Biflux, Brita Maxtra, BWT a ďalšími..

  39.19 €
 • BWT Filtračná kanvica Vida Mei 2,6 l, ružová
  BWT Filtračná kanvica Vida Mei 2,6 l, ružová

  Filtračna kanvica BWT Slim s objemom 2,6 litra a s mechanickým indikátorom výmeny filtra. Upúta svojím jednoduchým aj priamočiarym dizajnom a..

  12.99 €Doporučujeme vodné filtre. V tejto kategórii: biela technika | malé spotrebiče sa nachádza maxxo vodné filtre 51!
© 2020 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt