MELITTA Passione Čierna kávovar

MELITTA Passione Čierna kávovar

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:4HOME
Cena:442.99 €
Cena bez DPH:369.16 €
Dostupnosť:skladom
MELITTA Passione Čierna kávovar 5 (100%) 26 x hodnotené

Automatický kávovar Passione s unikátnym systémom na extrakciu arómy pochádza od známeho špecialistu na kávu, firmy Melitta. S dvomi tryskami dokáže pripraviť až dve šálky kávy naraz a vďaka precíznemu mlynčeku dokonale spracuje zrná a dostane z nich všetku chuť i vôňu. Navyše obsahuje aj systém Auto-Cappuccinatore, umožňujúci prípravu mliečnych variantov káv Cappuccino alebo Macchiato. Ovládanie kávovaru nie je nijako zložité: všetko vám sprostredkuje prehľadný LED displej, a to vrátane signalizácie v momente, keď je potrebné Melitta Passione vyčistiť a odvápniť.Pre unikátny systém Auto-Cappuccinatore je hračka vykúzliť teplé mlieko, horúcu alebo ľahkú mliečnu penu. Ich množstvo si nastavíte jednoducho pomocou otočného ovládača. S funkciou Bean to Cup namelie kávovar vždy presné množstvo zŕn pre danú dávku. Tesnenie Aromasafe zaručuje každej šálke čerstvú chuť a systém na extrakciu arómy zase namletú kávu pred spracovaním zahreje, čím sa dokonale uvoľní jej vôňa.Jedno stlačenie tlačidla stačí na to, aby ste naraz pripravili dve šálky kávy.
 • MELITTA Passione One Touch kávovar
  MELITTA Passione One Touch kávovar

  Passione One Touch od nemeckého špecialistu Melitta je skvele vybavený automatický kávovar, ktorý zvládne pripraviť 10 kávových špecialít s využitím..

  644.99 €
 • MELITTA Solo Perfect Milk kávovar, čierna
  MELITTA Solo Perfect Milk kávovar, čierna

  Automatický kávovar Solo Perfect Milk s unikátnym systémom pre extrakciu arómy pochádza od známeho špecialistu na kávu, firmy Melitta. S dvoma tryskami..

  430.99 €
 • MELITTA Solo Strieborná kávovar
  MELITTA Solo Strieborná kávovar

  Pre výbornú kávu už nemusíte chodiť ďaleko. Kávovar Melitta Solo vám behom pár desiatok sekúnd zvládne urobiť kávovú špecialitu vo vašej kuchyni..

  359.99 €
 • MELITTA Solo Ryze kávovar
  MELITTA Solo Ryze kávovar

  Automatický kávovar v plne čiernom prevedení so systémom extrakcie arómy pre skvelý pôžitok z kávy. Melitta Solo Rýdzo umožňuje zvoliť intenzitu..

  352.99 €
 • MELITTA ANTI CALC PRASKOVY ODVAPNOVAC PRE PLNOAUTOMATICKE KAVOVARY 2X40G 6762512
  MELITTA ANTI CALC PRASKOVY ODVAPNOVAC PRE PLNOAUTOMATICKE KAVOVARY 2X40G 6762512

  Práškový bio-odvápňovač Melitta ANTI CALC pre espresso a kapsľové kávovary. Kyselina citrónová šetrne odstraňuje vápenaté usadeniny, čím..

  2.99 €
 • Melitta Cremia 6758122 napeňovač mlieka
  Melitta Cremia 6758122 napeňovač mlieka

  Dokonalá mliečna pena jednoduchým stlačením tlačidla. Napeňovač mlieka stlačením tlačidla vykúzli nadýchanú mliečnu penu či teplé mlieko pre..

  70.99 €

Doporučujeme kávovary a espressá. V tejto kategórii: biela technika | malé spotrebiče | kuchynské spotrebiče sa nachádza melitta passione Čierna kávovar!
© 2022 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt