MELITTA Solo Perfect Milk kávovar, čierna

MELITTA Solo Perfect Milk kávovar, čierna

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:4HOME
Cena:430.99 €
Cena bez DPH:359.16 €
Dostupnosť:skladom
MELITTA Solo Perfect Milk kávovar, čierna 3,25 (65%) 28 x hodnotené

Automatický kávovar Solo Perfect Milk s unikátnym systémom pre extrakciu arómy pochádza od známeho špecialistu na kávu, firmy Melitta. S dvoma tryskami dokáže pripraviť až dve šálky kávy naraz a vďaka precíznemu mlynčeku dokonale spracuje zrná a dostane z nich všetku chuť aj vôňu. Obsahuje navyše aj systém Auto-Cappuccinatore, umožňujúci prípravu mliečnych variantov káv Cappuccino alebo Macchiato. Ovládanie kávovaru nie je nijako zložité: všetko vám sprostredkuje prehľadný LED displej, a to vrátane signalizácie v momente, kedy je potrebné Solo Perfect Milk vyčistiť a odvápniť.
 • MELITTA Solo Ryze kávovar
  MELITTA Solo Ryze kávovar

  Automatický kávovar v plne čiernom prevedení so systémom extrakcie arómy pre skvelý pôžitok z kávy. Melitta Solo Rýdzo umožňuje zvoliť intenzitu..

  352.99 €
 • MELITTA Passione One Touch kávovar
  MELITTA Passione One Touch kávovar

  Passione One Touch od nemeckého špecialistu Melitta je skvele vybavený automatický kávovar, ktorý zvládne pripraviť 10 kávových špecialít s využitím..

  644.99 €

Doporučujeme kávovary a espressá. V tejto kategórii: biela technika | malé spotrebiče | kuchynské spotrebiče sa nachádza melitta solo perfect milk kávovar, čierna!
© 2022 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt