Maxxo Escential Sviečka v skle Coffee, prírodný vosk, 300 g

Maxxo Escential Sviečka v skle Coffee, prírodný vosk, 300 g

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Sviečky, svietniky a aromalampy
Dodavateľ:Maxxo
Cena:16.49 €
Cena bez DPH:13.74 €
Dostupnosť:skladom
Maxxo Escential Sviečka v skle Coffee, prírodný vosk, 300 g 4,5 (90%) 21 x hodnotené

Táto vôňa kávy v kombinácii s horkou čokoládou vás v sekunde prenesie do vašej obľúbenej kaviarne. Sviečka je plnená 100% prírodným sójovým voskom s vonnými olejmi a počas krátkej chvíle prevonia celý interiér intenzívnou arómou úplne bezpečným, čistým horením bez obsahu parafínov. Vosk pri horení rovnomerne klesá po celom obvode pohára a nezanecháva takmer žiadne stopy. Horí až 40 hodín. Po vypálení vám zostane originálny, ručne vyrábaný termopohár na nápoje s objemom 350 ml.


 • Vianočná sviečka Anjel Rafael, béžová
  Vianočná sviečka Anjel Rafael, béžová

  Béžová sviečka v tvare kľačiaceho modliaceho sa anjelika so zlatými vláskami a krídlami. Ozvláštnite si s ňou váš interiér alebo ju niekomu..

  7.99 €
 • Vianočná sviečka Lumina Silver guľa, biela
  Vianočná sviečka Lumina Silver guľa, biela

  Vianočná sviečka v tvare gule napoly čierna a napoly biela zdobená v strede striebornými glitrovými prúžkami. Ozvláštnite si s ňou váš interiér..

  4.99 €
 • Stearínová sviečka Capri Bavlna, 12 cm
  Stearínová sviečka Capri Bavlna, 12 cm

  Stearínová svetlobéžová sviečka v tvare valca s vôňou bavlny. Stearín je biologicky odbúrateľný materiál tvoriaci zaujímavú mramorovú štruktúru...

  3.49 €
 • Stearínová sviečka Capri Duo Vanilka
  Stearínová sviečka Capri Duo Vanilka

  Stearínová dvojfarebná sviečka v tvare valca s vôňou vanilky, v spodnej časti žltá, v hornej svetložltá. Stearín je biologicky odbúrateľný..

  3.99 €Doporučujeme dekoratívne sviečky. V tejto kategórii: doplnky a dekorácie | sviečky, svietniky a aromalampy sa nachádza maxxo escential sviečka v skle coffee, prírodný vosk, 300 g!
© 2020 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt