Maxxo Escential Sviečka v skle Orchid Noir, prírodný vosk, 250 g

Maxxo Escential Sviečka v skle Orchid Noir, prírodný vosk, 250 g

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Sviečky, svietniky a aromalampy
Dodavateľ:Maxxo
Cena:16.49 €
Cena bez DPH:13.74 €
Dostupnosť:skladom
Maxxo Escential Sviečka v skle Orchid Noir, prírodný vosk, 250 g 4 (80%) 26 x hodnotené

Vydajte sa na prechádzku kvetinovou záhradou a potešte svoje zmysly opojnými vôňami orchideí, ľalií, gardénií či ruží, ktoré sa spolu snúbia v čarovnú harmóniu. Sviečka je plnená 100% prírodným sójovým voskom s vonnými olejmi a počas krátkej chvíle prevonia celý interiér intenzívnou arómou úplne bezpečným, čistým horením bez obsahu parafínov. Vosk pri horení rovnomerne klesá po celom obvode pohára a nezanecháva takmer žiadne stopy. Horí až 40 hodín. Po vypálení vám zostane originálny, ručne vyrábaný termopohár na nápoje s objemom 320 ml.


 • Sviečka Spaas Citrus 7 x 7,7 cm
  Sviečka Spaas Citrus 7 x 7,7 cm

  Ak máte radi pálenie sviečok, mohla by sa vám zapáčiť táto s vôňou osviežujúceho citrónu. Vydrží horieť až 30 hodín. Vhodná aj ako darček pre..

  4.49 €
 • Vonná sviečka Citrus green tea pudding valec, 7 x 9 cm
  Vonná sviečka Citrus green tea pudding valec, 7 x 9 cm

  Svetlo sviečok prináša do vášho domova útulnú a pohodovú atmosféru. Táto je v krásnych odtieňoch zelinkavej farby a vonia po zelenom čaji. Na povrchu..

  5.49 €
 • Vonná sviečka v skle Dreams 115 g, 8,5 cm
  Vonná sviečka v skle Dreams 115 g, 8,5 cm

  Svetlo sviečok prináša do vášho domova útulnú a pohodovú atmosféru. Táto má krásnu sladkú vôňu. Je v pohári s atraktívnou potlačou. Doba horenia..

  4.49 €Doporučujeme dekoratívne sviečky. V tejto kategórii: doplnky a dekorácie | sviečky, svietniky a aromalampy sa nachádza maxxo escential sviečka v skle orchid noir, prírodný vosk, 250 g!
© 2021 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt