Maxxo Escential Sviečka v skle Orchid Noir, prírodný vosk, 250 g

Maxxo Escential Sviečka v skle Orchid Noir, prírodný vosk, 250 g

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Sviečky, svietniky a aromalampy
Dodavateľ:Maxxo
Cena:16.49 €
Cena bez DPH:13.74 €
Dostupnosť:skladom
Maxxo Escential Sviečka v skle Orchid Noir, prírodný vosk, 250 g 3,25 (65%) 20 x hodnotené

Vydajte sa na prechádzku kvetinovou záhradou a potešte svoje zmysly opojnými vôňami orchideí, ľalií, gardénií či ruží, ktoré sa spolu snúbia v čarovnú harmóniu. Sviečka je plnená 100% prírodným sójovým voskom s vonnými olejmi a počas krátkej chvíle prevonia celý interiér intenzívnou arómou úplne bezpečným, čistým horením bez obsahu parafínov. Vosk pri horení rovnomerne klesá po celom obvode pohára a nezanecháva takmer žiadne stopy. Horí až 40 hodín. Po vypálení vám zostane originálny, ručne vyrábaný termopohár na nápoje s objemom 320 ml.


 • SPAAS Sviečka v skle Snehuliak, 7,2 x 8 cm
  SPAAS Sviečka v skle Snehuliak, 7,2 x 8 cm

  Vianočná sviečka s motívom snehuliaka vám bude robiť radosť aj bez zapálenia. Po vyhorení môžete kalíšok použiť pre ďalšie dekorácie. Sklo je..

  4.49 €
 • Soľná sviečka
  Soľná sviečka

  Soľné sviečky sú známe svojimi blahodarnými účinkami na ľudský organizmus. Nielenže pôsobí pozitívne na dýchacie cesty, obehový systém a..

  5.49 €
 • Dekoratívna sviečka Florencia biela, 10 cm
  Dekoratívna sviečka Florencia biela, 10 cm

  Biela matná sviečka v tvare valca je ozdobená striebornými kamienkami. Ozvláštnite si s ňou váš interiér alebo ju niekomu darujte. Ako darček sviečka..

  4.99 €
 • Vianočná sviečka Anjelik
  Vianočná sviečka Anjelik

  Biela vianočná sviečka v tvare valca s obrázkom batoľaťa s krídlami a kvetinami. Ozvláštnite si s ňou váš interiér alebo ju niekomu darujte. Ako..

  3.99 €
 • Vianočná sviečka Christmas time lampión guľa
  Vianočná sviečka Christmas time lampión guľa

  Červená rustikálna sviečka v tvare gule lampiónu je zdobená ovocím, škoricou a medovníčkai. Sviečka je vonná. Ozvláštnite si s ňou váš interiér..

  7.49 €  Doporučujeme dekoratívne sviečky. V tejto kategórii: doplnky a dekorácie | sviečky, svietniky a aromalampy sa nachádza maxxo escential sviečka v skle orchid noir, prírodný vosk, 250 g!
  © 2020 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt