Mlynček na strúhanku BANQUET

Mlynček na strúhanku BANQUET

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:4HOME
Cena:16.99 €
Cena bez DPH:14.16 €
Dostupnosť:skladom
Mlynček na strúhanku BANQUET 5 (100%) 27 x hodnotené

 nerezový mlecí mechanizmus Mlynček na strúhanku a orechy využijete nielen pri príprave rezňov, ale aj rôznych sladkostí. Nepomôže Vám totiž rozomlieť len tvrdé pečivo na strúhanku, ale aj piškóty, orechy a mandle. Mlynček má oceľové telo a nerezový mlecí mechanizmus. K doske stola sa pripevňuje pomocou upínacej skrutky. Priemer kotúča 75 mm. Rozmery: priemer 6 cm, výška 30,5 cm Vyrobeno v ČR.


 • Tescoma Mlynček na mak HANDY
  Tescoma Mlynček na mak HANDY

  Mlynček (nielen) na mak, ktorý nemá konkurenciu. Mlynček Handy značky Tescoma je vynikajúci pre ľahké a rýchle mletie maku, sezamového, ľanového a..

  39.90 €
 • Tescoma Mlynček univerzálny HANDY
  Tescoma Mlynček univerzálny HANDY

  Tescoma Mlynček univerzálny Handy je vynikajúci pre ľahké a rýchle strúhanie a plátkovanie potravín. Univerzálny, so 4 bubnovými strúhadlami pre..

  54.90 €
 • Ručný mlynček na kávu BANQUET Culinaria
  Ručný mlynček na kávu BANQUET Culinaria

  Ručný mlynček na kávu s keramickým mechanizmom má drevené telo s kovovou násypkou. Drevenú zásuvku na mletú kávu možno ľahko vybrať. Keramickú..

  15.99 €
 • Lamart LT7040 mlynček na mäso č.5 Aero
  Lamart LT7040 mlynček na mäso č.5 Aero

  Mlynček na mäso je nepostrádateľným pomocníkom v každej kuchyni. Je vyrobený z liatiny a doplnený rukoväťou, ktorá je v kombinácii s drevom. S 1..

  14.99 €
 • Banquet Mlynček multifunkčný Culinaria 5v1, 28 cm
  Banquet Mlynček multifunkčný Culinaria 5v1, 28 cm

  Univerzálny nehrdzavejúci mlynček je vhodný na strúhanie orechov, čokolády, zeleniny, ovocia a plátkovanie tvrdých syrov. Súčasťou balenia je 5..

  27.99 €Doporučujeme kuchynské mlynčeky. V tejto kategórii: biela technika | malé spotrebiče | kuchynské spotrebiče sa nachádza mlynček na strúhanku banquet!
© 2021 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt