Ohrievačka dojčenských flašiek TrueLife Invio BW Single bielyzelený

Ohrievačka dojčenských flašiek TrueLife Invio BW Single bielyzelený

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Starostlivosť o dieťa
Dodavateľ:TrueLife
Cena:34.99 €
Cena bez DPH:29.16 €
Dostupnosť:skladom
Ohrievačka dojčenských flašiek TrueLife Invio BW Single bielyzelený 5 (100%) 26 x hodnotené

Ak chcete pre svoje dieťa vždy len to najlepšie, ale zároveň radi šetríte čas, vybavte svoju domácnosť kvalitným ohrievačom dojčenských fliaš. Invio BW Single ohrieva materské mlieko alebo príkrm v dojčenskej fľaši rovnomerne, vďaka cirkulácii ohrevu v pravidelných intervaloch a udržiava konštantnú teplotu. Vďaka funkcii Keep Warm, ktorá udržuje mlieko pri správnej teplote, máte kŕmenie pripravené kedykoľvek ho potrebujete. Invio BW Single je vhodný pre všetky typy dojčenských fliaš. Ohrievač môžete vziať so sebou bez obáv aj na cesty. Je ľahký a bez problému sa vám vojde do prebaľovacej tašky.Parametre: napájanie: sieťové, 220-240 V ~ 50/60 Hz, autozásuvka 12 V príkon: domáce použitie 320 W, použitie v aute 100 W 100% silikón bez BPA bezpečnostný nadstavec - zaisťuje bezpečnú manipuláciu s horúcou fľaškouObsah balenia: 1x TrueLife ohrievač 1x košík pre fľašu 1x odmerka 1x veko 1x adaptér pre použitie v aute


 • TESCOMA odkvapkávač BAMBINI
  TESCOMA odkvapkávač BAMBINI

  Praktická súprava na odkvapávanie a sušenie kojeneckých fliaš, cumlíkov, misiek, hrnčekov, detských lyžičiek a pod. Súprava obsahuje 8 odkladacích..

  12.90 €
 • Ohrievač detskej stravy BEURER BY 52
  Ohrievač detskej stravy BEURER BY 52

  Beurer BEU-BY52 digitálny ohrievač detskej stravy je ideálny pomocník pri príprave stravy pre vaše bábätko. Prístroj je vhodný pre všetky bežné..

  36.99 €
 • BEPER 90354 ohrievač dojčenského mlieka a fľaše 220V a 12V
  BEPER 90354 ohrievač dojčenského mlieka a fľaše 220V a 12V

  Ak chcete pre svoje dieťatko vždy len to najlepšie, ale zároveň radi šetríte čas, vybavte svoju domácnosť kvalitným ohrievačom dojčenských fliaš...

  34.99 €
 • BAYBY BBW 2010 Ohrievač fliaš CarHome
  BAYBY BBW 2010 Ohrievač fliaš CarHome

  Malé dieťa nedbá na to, či ste na ceste alebo výlete. Aj v nepríliš komfortnom prostredí sa pravidelne ohlási s tým, že má hlad. Pre tieto situácie..

  53.49 €Doporučujeme sterilizátory a ohrievače fliaš. V tejto kategórii: pre deti | starostlivosť o dieťa sa nachádza ohrievačka dojčenských flašiek truelife invio bw single bielyzelený!
© 2021 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt