Orava Venere 1 Sonický čistič pleti Venere 1

Orava Venere 1 Sonický čistič pleti Venere 1

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Kozmetika
Dodavateľ:Orava
Cena:49.99 €
Cena bez DPH:41.66 €
Dostupnosť:skladom
Orava Venere 1 Sonický čistič pleti Venere 1 3 (60%) 36 x hodnotené

Tento čistič je vhodný pre každý typ pleti aj vekovú kategóriu. Jemne a efektívne zbaví pleť nečistôt, odumretých kožných buniek, uvoľňuje póry od nadbytočného mazu, baktérií a toxických látok. Stimuluje krvný obeh. Odlíčenú pleť nechajte mierne navlhčenú alebo môžete čistič použiť aj po kúpeli a saunovaní, kedy sú póry dostatočne otvorené a pokožka vláčna. Prechádzajte čističom po tvári jedným smerom, od stredu k okrajom tváre. Čistiť môžete 10 - 20 minút. Strojček je napájaný batériou 3,7 V "Li-ion 400 mAh.


 • Gélový obklad na čelo a oči
  Gélový obklad na čelo a oči

  Jedinečný gélový obklad, ktorý pomáha uľaviť od bolesti hlavy a migrény. Studený obklad perfektne schladí oblasť čela a spánkov. Nenahraditeľný..

  6.99 €
 • Wenko Nástenné lepiace zväčšovacie zrkadlo
  Wenko Nástenné lepiace zväčšovacie zrkadlo

  Toto nástenné vysoko kvalitné zrkadlo nemeckej značky Wenko sa stane vašim nepostrádateľným pomocníkom pri každodennom líčení, čistení pleti či..

  10.99 €
 • KonJac špongia prírodná čistiaca detská
  KonJac špongia prírodná čistiaca detská

  KonJac je 100% prírodná huba, ktorá je vyrobená z rastliny KonJac. Špongia z KonJacu je veľmi jemná a šetrná k pokožke, perfektne vyčistí pleť a..

  4.49 €Doporučujeme ostatné kozmetické pomôcky. V tejto kategórii: kozmetika a zdravie | kozmetika | dekoratívna kozmetika | kozmetické pomôcky sa nachádza orava venere 1 sonický čistič pleti venere 1!
© 2022 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt