Orion Termonádoba 8 l

Orion Termonádoba 8 l

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Domácnosť
Dodavateľ:Orion
Cena:24.99 €
Cena bez DPH:20.83 €
Dostupnosť:skladom
Orion Termonádoba 8 l 5 (100%) 32 x hodnotené

Termonádoba s vekom a kohútikom je skvelým pomocníkom na uchovanie aj servírovaní teplých nápojov (a to do cca 50 °C), ale aj na domáce ovocné šťavy či limonády z čerstvého ovocia. Vďaka praktickému kohútiku sa nápoj skvele nalieva.Pred prvým použitím dôkladne umyte teplou vodou so saponátom, následne opláchnite. Pri otočení kohútika prosti smeru hodinových ručičiek začne vytekať nápoj do vami pripraveného pohára. Po ukončení používania nádobu dôkladne umyte.Priemer otvoru termonádoby je 15 cm.
 • Orion Termonádoba Kocúri, 0,48 l, ružová
  Orion Termonádoba Kocúri, 0,48 l, ružová

  Plastová termonádoba z detskej kolekcie KOCÚRI s vnútornou nehrdzavejúcou časťou udrží vložený pokrm dlhšiu dobu na konštantnej teplote.Teplé..

  11.99 €
 • Termonádoba UHnerez 1,2 l
  Termonádoba UHnerez 1,2 l

  Termonádoba udrží vložený pokrm dlhú dobu teplý alebo naopak chladný. Bude sa vám hodiť na teplé polievky, osviežujúce šaláty a iné potraviny. A..

  16.99 €
 • Orion Box UH multi obdĺžnik kolieska 80 l
  Orion Box UH multi obdĺžnik kolieska 80 l

  Box úložný vysoký s kolieskami je vhodný pre upratovanie lôžkovín, hračiek. Vďaka jeho mobilite ho ľahko presuniete, využijete voľný priestor. Klipy..

  30.99 €

Doporučujeme termosky a termohrnčeky. V tejto kategórii: dom a záhrada | domácnosť | doplnky do kuchyne | skladovanie a balenie potravín sa nachádza orion termonádoba 8 l!
© 2022 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt