Philips SDV622212

Philips SDV622212

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: TV, video, audio
Dodavateľ:Philips
Cena:39.99 €
Cena bez DPH:33.33 €
Dostupnosť:skladom
Philips SDV622212 3,75 (75%) 29 x hodnotené

Táto anténa so zosilnením, vynikajúcou filtráciou šumu a vylepšeným filtrom GSM bola navrhnutá pre dokonalý príjem digitálneho vysielania. Kompaktné a úhľadné prevedenie sa postará o to, že ľahko zapadne do vášho interiéru.Zosilnenie 48 dB zosilní slabé signály, a tým rozširuje rozsah príjmu a umožní vám prijímať viac signálov na väčšiu vzdialenosť. 180° rozsah otáčania a možnosť 90° náklonu umožňuje jednoduché nastavenie prvku VHF na maximálny signálVlastnosti: prvotriedny digitálny obraz a zvuk nastaviteľné ovládanie zisku a kontrolka napájania LED filter redukcie šumu chráni pred stratou signálu nastaviteľné dipóly VHF pre jednoduché nastavenie vypínač a trojstupňový ovládač zosilnenia pre ľahkú obsluhuTuner / príjem / vysielanie: anténny výstup: koaxiálny vstup 75 ohmov (IEC75) dĺžka anténneho kábla: 180 cm zisk (anténa + zosilňovač): 48 dB pásma tunera: UHF / VHF / FM


 • Mechanický sejf RICHTER RS25.FK
  Mechanický sejf RICHTER RS25.FK

  Nenechávajte svoje cennnosti, dôležité dokumenty a peniaze nestrážené a len tak voľne ležať. Kúpte si kvalitné vhozový oceľový sejf s mechanickým..

  81.49 €
 • Elektronický sejf RICHTER RS50.EDK
  Elektronický sejf RICHTER RS50.EDK

  Nenechávajte svoje cennnosti, dôležité dokumenty a peniaze nestrážené a len tak voľne ležať. Kúpte si kvalitný oceľový sejf s elektronickým..

  138.49 €
 • Richter Oceľový sejf s elektronickým zámkom, biela
  Richter Oceľový sejf s elektronickým zámkom, biela

  Oceľový trezor s elektronickým zámkom v moderných pastelových farbách. Uložte si svoje cennosti štýlovo. Trezor je možné ukotviť do steny alebo..

  46.99 €
 • Elektronický sejf RICHTER RS.45R.LA
  Elektronický sejf RICHTER RS.45R.LA

  Nenechávajte svoje cennnosti, dôležité dokumenty a peniaze nestrážené a len tak voľne ležať. Kúpte si kvalitný oceľový sejf s elektronickým zámkom..

  150.49 €Doporučujeme set-top boxy. V tejto kategórii: elektronika | tv, video, audio | dvb-t/s technika sa nachádza philips sdv622212!
© 2021 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt